2733
2734
عنوان

شوهرمو به حال مرگ زدما

477 بازدید | 41 پست

موهاشو کندم با مشت زدم تو دماعش خون پاچید رو در و دیوار با کمربند افتادم به جونش هی میگفت نزن لامصب به من رحم  نمیکنی به اون بچه ی تو شکمم رحم کن.

خلاصه اینقدر زدمش خون اورد بالا

اومدم بندازمش از پنجره بیرون یهو لیز خوردم خودم پرت شدم چشامو وا کردم دیدم از تخت افتادم پایین و اینگونه از خواب شیرین برخاستم

گفتم امشب شوهر کشونه از قافله عقب نمونم.گرچه بنده جدا شدم

ببخشید استارتر

بچه ها ی سوال 

میشه پیامک های گوشی ساده رو برای مدتی بست؟یعنی مث حالت پرواز دراد پیامکا نیاد ولی زنگ بخوره همچین چیزی میشه؟ خواهش ج بدین

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید استارتر بچه ها ی سوال  میشه پیامک های گوشی ساده رو برای مدتی بست؟یعنی مث حالت پرواز در ...

نه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2738
ببخشید استارتر بچه ها ی سوال  میشه پیامک های گوشی ساده رو برای مدتی بست؟یعنی مث حالت پرواز در ...

فک نکنم بشه

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

دیبونه میخواستم بگم ایش سرکاریه و فحش و بر اولین بار گزارش بزنم😂😂قشنگ برنامه هامو خراب کردی

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
نه نمیشه 

مطمئنی؟خیلیم ساده نیست از این منو رنگیاس

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706