2703
2553
عنوان

چیکار کنم این وقت شب با بچه

415 بازدید | 62 پست

شوهرم شب کاره سه روز به سه روز 

ریشب بچم تب داشت پاشویش کردم تبش اومد پایین  صبح خوب بود نبردم دکتر دوباره امشب  یکم داغه 

موندم تنها با یه بچه ۶ماهه 

زنگ زدم شوارم گیگم بیا خونه میگه نمیتونم 

کلی غر زدم داد کشیدم 

خسته شدم به خدا  میترسم شبا تنها 

اخه این چه وضعیتیه 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیز دلم‌ خب میتونی به کسی زنگ بزنی؟

شرمنده گلم‌ تجربه بچه داری ندارم

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2714

عزیزم سرکه سیب داری ،جورابشو تو اب ولرم و سرکه سیب نصف نصف خیس کن بذار پاش سریع تبشو میاره پایین .هر چهار ساعت هم قطره استا بده.اب سیب اگر میخوره خوبه 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍

آستامینوفن اگه داری بهش بده .چند سالشه

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2706