2737
2734

بچها ی دختره هست ما دبیرستان با هم همکلاسی بودیم تازه ازدواج کرده از طریق اینستا دورا دور باهم ارتیاط داشتیم...

تا جایی من یادمه پدرش پولدار بود شوهرشم ک ۱۴ سال از هودش بزرگتره ب ظاهر پولداره البتههه به ظاهر..خلاصه بگذریم من دوهفته پیس ایشون رو تو کافه اتفاقی دیدم اومد کنارن فلان سلام احوال بعد ۴۵ دقیفه رفت ک با خواهرس هم بود...

دو روز بعدس پیام داد رها لباس داری مجلسی ب من بدی😑😑😑من هنگ کردم گفتم ن والا من لباس شب ندارم فقط ی کت دامن دارم گف باشه پس هیجی خدافظ(اینا رو با یه منتی میگف وقتی نیدید ندارم) سه روز بعدش پیام داد رها کت دامنت بم قدض میدی فردا شب فلان جا دعوتیم

بچها واقعاااا روم نشد چون ۳ روز قبلش گفته بودم دارم و فلان

بعد خونه ی ما از شهرک های اطراف شهره و ی کم دوره از شهر...

بعد گفتم لره بیا ببرش فلان

اومد بردش و قدبونت برم مرسی فلان عزیزم

دیشب بعد از یک هفته گفتم عزیرم لباسمو میاری

گف من ماشین ندارم خودت بیا ببرش😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
گفتم‌منم ماشین ندارم بده آزانس بیاره باز با یه منتی حواب نیداد باششش میدم میاره بجها امرور داده اور ...

چه پررو

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

وقتی گفت لباس قرض بده بلاکش میکردی😁

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706