2726

تیروییدم کم کار شده بی دلیل خیلی چاق شدم کسی اینجوری هست اینجا؟از قرص لووکسین چیزی میدونید؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسرم...بعددوسال درمان بهترشده..حدودسی کیلوکم کرده البته

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

منم مثله شمام و همون قرصو هر روز میخورم

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

من قبل بارداریم قرص خوردم ویکماه نشده خوب شد ولی بخاطر پسرم تا اخر بارداری خوردم بعداز زایمانم ک الان ۱۳ماهه گذشته دیگه نخوردم ک چند روز پیش ازمایش دادم تیروییدم خیلی کم بود و دوشنبه میرم دکتر برام قرص بنویسه علایم خاصی ندارم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها خواهر منم کم کاری تیرویید داره ولی اصلا چاق نمیشه لاغر لاغر کسی علتشومیدونه؟؟؟؟؟؟

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
منم مثله شمام و همون قرصو هر روز میخورم

روی چاقی اثری داره؟دارم دیوونه میشم ، تو یه هفته 4 کیلو اضافه کردم.دکترم مسافرتِ

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
منم ٢ساله مىخورم وكمركارى دارم

منم کم کاری تیرویید دارم بنظرت اگه رقص نخوریم چه اشکالی وضرری داره؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706