2733
2739
عنوان

وقتی با کسی قهر باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 44 پست
همون موقع که زنداییه گفته میدونم چرا معذبید باید پامیشدی میرفتی وایسادی تو روت بگه به خاطر ریخت تو ن ...

این فرداش گفت اخه از یه طرف اینطوری میگه از یه طرف میگه تو چرا خودت کنار میکشی همه متوجه رفتار اونا هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این داییش سالها با مادرشوهرم اختلاف دارن اصلا عروسی پسر این نیومد اینا از خونخ من اماده شدن ولی ...

به هرحال نمیرفتی بهتر بود . سعی کن بخاطر همسرتم که شده بامادرشوهرت دوست شی.

2728
به هرحال نمیرفتی بهتر بود . سعی کن بخاطر همسرتم که شده بامادرشوهرت دوست شی.

ببین مادرشوهرم پلید کل فامیلشون نالانن از دست این همه باهاش قهر میکنن شوهرم عاصی کردند بازم من شعور بخرج میدم ولی نمیدونی طولانیه باشه من دیگه نمیرم تا الانم خواستم احترام بزارم 

باشه مرسی دیگه نمیرم موندم از آدما تازه عزیزَشون خاک کردن بازم دست از بدی برنمیدارن ۶

وایی احساس بدی بهم دست داد انگار دوبهم زنی کردم!قهر نکن ولی نمونی اونجا واست بهتره سعی کن با مادرشوهرت بظاهر دوست باشی ولی با رابطه کم اینجوری کسی هم به خودش اجازه دو رویی و دخالت تو رابططون نمیکنه وبه خودش اجازه نظر دادن درموردتون نمیده

وایی احساس بدی بهم دست داد انگار دوبهم زنی کردم!قهر نکن ولی نمونی اونجا واست بهتره سعی کن با مادرشوه ...

نه ناراحت نباش من عادت به بی مهری دارم انقدر محبت کردم جوابشم دیدم

2738
نه ناراحت نباش من عادت به بی مهری دارم انقدر محبت کردم جوابشم دیدم

حتما زیادی محبت کردی. ازاول اگه دوری دوستی انتخاب میکردی بهتر بود.ظاهر خوب باش همیشه ولی خودتو عذاب نده.مثلا خونه طرف نمیرفتی مسجدمیرفتی یه ربع مینشستی بهتربود

حتما زیادی محبت کردی. ازاول اگه دوری دوستی انتخاب میکردی بهتر بود.ظاهر خوب باش همیشه ولی خودتو عذاب ...

اصلا رابطه ی اینا با ما سوای این حرفها بود دختر کوچک من فکر میکرد ایشون مادربزرگش من نمیدونم چطور یهو مادرشوهرم عزیز شد من نمیرفتم تو جمعها میگفتم اونا برادرهای مادرشوهرم هستن باید با اون باشن نه ما من نمیرفتم همین زنداییش میگفت چرا خودت کنار میکشی تو بیا اونا نیان جهنم بعد نمیدونم چی شد انطوری دست خواهرشوهرم گرفت بعد که اونا رفتن من گفتم کاش نمیومدم یعنی وقتی گفت میدونم چرا معذبید گفت همه متوجه رفتارها هستن رفتارهای ضد و نقیض اونا شما خودت کنار نکش بعد امروز پسردایی با دایی خودش بحثش شد یهو زندایی این حرف به من زد دلم خیلی شکست دیگه نمیرم راست میگید دورو هستند تازه عزیزشون خاک کردن ولی حالیشون نیست دنیا بی ارزش بدی نکنن 

ینی اینا رو گفت و تو هم پانشدی بری؟؟؟؟ موندی ک چی بشه یارو برا برادرش رفت تو موندی؟؟؟

اون اصلا برادرش براش مهم نیست تازه رسیده بودم منتظر شوهرم بودم که بیاد جکار میکردم بعد هفتم ایناش گذشته پنج شنبه ها میرن دور هم 

چه بیشعوره زن داییش  دیگه نرو بنظدم تو هیچ مراسمشون به گوششونم برسون یه جوری که بخاطر احترامی که شوهرت داری رفتی نه هیچ چیز دیگه

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
اون اصلا برادرش براش مهم نیست تازه رسیده بودم منتظر شوهرم بودم که بیاد جکار میکردم بعد هفتم ایناش گذ ...

من و زنداییش یه مدت فقط باهم بودیم همیشه پشت مادرشوهرم بد میگه 

2706