2737
2734
عنوان

خانومادلم تنگ شده

491 بازدید | 52 پست

الان چندوقته باخانوادم قطع رابطم امروزمامانم پیام داده بیاببینمت دلم تنگ شده برات دل منم یهویه جوری شدولی یادکاراوحرفاشون میفتم دق میکنم

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسی خواهرمم نگفتن بهم فقط برام کارت دادن اونم مامانم گفت شوهرت حق نداره بیاد

2728

برو مادرته.

منم همیشه با مادرم جرو بحث داریم.اونقد دعوا میکنیم ها اما جونم براش میره.دو ساعت دیگه یادم رفته من اصلا قهر نمیکنم از مادرم.ولو حق با من باشه.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
خیلی زیاده خیلی مینویسم الان صبرکنین

اصلا هرچی.

مادرته.مادرت.

یعنی پناهت.

یعنی بعد از خدا دلگرمیت.

یعنی اگر اون نباشه یتیمی،یکی بهت تو بگه جایی نداری بری دلتو خالی کنی.

یعنی اگر نباشه ارتباطت با پدرتم کمرنگتر میشه.ادما فقط بخاطر مادرشونه که روشون میشه تو خونه پدری جولون بدن.راحت باشن.پا روی پا بندازن و از دنیا بیخبر فیلم ببینن و بخندن.مادرت نباشه کسی نیست یه استکان چایی بزاره جلوت بگه بیا گپ بزنیم.خب چه خبر.؟؟

2738

ازروزاول باشوهرم مشکل داشتن سره مهریه منم مهریه زیاداعتقادندارم و۱۴قبول کردم اونامیگفتن۴۵۰سکه روزقبل عقدکلادعوامون بودعقدکردیم تموم شدهمیشه یه بحثی مینداختن چرااین اینجوریه چرااونجوریه وهی میگفتن عروسی نگیرین ماکسی رونداریم شوهرمم گفت خب قبول بجاس پولشومیدیم خونه میخریم نزدیک رفتنامون شدویه دعواانداختن چزاعروسی نمیگیرین ایناکلابهونه میاوردن مثلاسره سیاهی لیست جهیزیه هی نظرشون عوض میشدمیگفتن یه بارخودش بایدامضاکنه یه بارباباش شوهرمم میگفت چرابهم اعتمادندارن اینامنم وسط گیرکرده بودم خلاصه کلالباساموجمع کردم وباشوهرم رفتیم خونمون بدون جهیزیه البته شوهرم چهارتیکش اماده بودمادرشوهرم درحدروزمرگی دادبهمون وسیله ولی من تازه عروس بودم دلم جهیزمومیخاست پنهونی شوهرم شباگریه میکردم تااینکه خواهرم اومدوگفت بیاین وسیله هاتومن میگیرم براتون حتی اون روزشوهرم رفت دستاشونوبوس کردولی اونامنونفرین کردن مامانم گفت حسرت بچه بمونه دلت 

اصلا هرچی. مادرته.مادرت. یعنی پناهت. یعنی بعد از خدا دلگرمیت. یعنی اگر اون نباشه یتیمی،یکی بهت ت ...

خیلی اتفاقاافتاده خیلی دلم امروزگرفت یادروزای اول زندگیم افتادم چقدبیکس اومدم سره زندگیم جهیزموخودم چیدم تمیزکردم اسفنددودکردم توخونم من عروس بودم ولی باسرافکندگی تمام بایه ساک اومدم پیش شوهرم بالباس معمولی وای یادم میفته دیوونه میشم😭

آخی😢

خیلی سخته دختری دلت میخوادهمه بیان خونه نوتونگاه کنن ولی من هیچکس نبودپیشم حتی یه صبحونه عروس نداشتم بعدالان پیام داده دلم برات تنگه

ازروزاول باشوهرم مشکل داشتن سره مهریه منم مهریه زیاداعتقادندارم و۱۴قبول کردم اونامیگفتن۴۵۰سکه روزقبل ...

خب دیگه از اول یکم خود رای بازی دراوردی.

میدونم که برا ماها که سر عقد و عروسی مهریه مهم نیست ولی اینو بگم مادرت تو خیالات خودش چیزایی رو در نظر داشته که تو حسرتش رو به دلش گذاشتی.

من به شخصه اصلا موافق مهر پایین نیستم.مهر بالا هم دوست ندارم در حد ایده ال همون مقدار 300 تا 400 خوب بوده.مادرت جلو دوست و دشمن سرش پایین شده.میدونی دهن مردم رو نمیشه بست الان کلی حرف دراوردن که اره ببین چی شده که با مهر پایین بی صدا عقد و عروسی رفتن سر زندگی.

بنظرم 60 درصد حق مادرته

2706