2737
2734
عنوان

سپاه یا دبیری

4502 بازدید | 41 پست

من رشتم ریاضیه شوهرم میگه سپاه بری اگه با دیپلم استخدام شی دیگه دردسر کنکور و درسو نداری آخه خودشم خیلی رو رسام حساسه همش مراقبه نیم نمره استباه نداشته باشم میگه بری سپاه من کمتر اذیتت میکنم پارتی هم دارم دبیری هم راحتمیتونم برم توسپاه هم به راحتی میتونم استخدام شم چون همه شرایطشو دارم برا سپاه خصوصا پارتی خخ ولی برای دبیری چون رشتم زیاد متقاضی نداره قبول میشم الان نمیدونم چیکار کنم آیا برا کنکور بخونم واسه دانشگاه فرهنگیان یا همین درس مدرسمو بخونم برم سپاه بهتره واقعا نمیدونم چیکار کنم

تعداد رای : 12
نظرسنجی
1
10
83%
2
2
16%
تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مگه سپاه استخدامی زن داره؟

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

بستگی به روحیات خودت داره.سپاه مزایای خوبی داره در کنارش سخت گیریشم زیاده

دبیری هم بخوای بری باید حتما مدرکتو بالا ببری تا بتونی حقوق مناسب بگیری

حالا باید ببینی شرایط کدوم برات مهیاتره

به پارتیه مگه . آزمون استخدامی نداره؟ دانشگاه سپاه باید بری

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2706