2733
2734

من پوستم به بدلیجات حساس بندازم زخم میشه پوستم.و خون میاد حالا به نظرتون نقره هم.حساسیت میاره یا نه طلا میتونم بندازم ولی دلم نقره میخواد به نظرتون حساسیت داره مثل بدل یا نه؟؟

به ارزوهای قول رسیدن داده ام...                                 تیکر تولد پسرم

بعد اینکه میشه نقره و فروخت یا ضرر میکنی اگه بخوای بفروشی و اینکه الان قیمتش چنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
والا من گوشم ۳ تاسوراخ داره همششش عفونت میکنه ن بدل ن طلا نمیمونه تو گوشم نقره انداختم عالیه ولی بنظ ...

رنگش خراب نشده دایم استفاده میشع کرد

بعد اینکه میشه نقره و فروخت یا ضرر میکنی اگه بخوای بفروشی و اینکه الان قیمتش چنده

کسب نمیخره و نثلا اگه گرمی سی تومنه گرمی سه تومن نهایتا بخرن مگر روی دیوار بفروشی .... من چند ماه میش پرسیدم ۳۵ بود فکر کنم گرمی

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
کسب نمیخره و نثلا اگه گرمی سی تومنه گرمی سه تومن نهایتا بخرن مگر روی دیوار بفروشی .... من چند ماه می ...

ممنون عزیزم واسه امضات دعا کردم و صلوات فرستادم

آره زیاد دارم. اما بعد ازدواج خیلی استفاده نمیکنم دیگه. 

رنگش خراب نشده بعد شما از کجا خریدی مثلا فاکتور اینا داره یا نه و.اینکه شماره 925 فکر کنم باید روش باشه تا بفهمی اصل؟؟؟

میترسم هزینه کنم نتونم بندازم 

من ی سری از سنگ هامو با نقره درست کردم خیلی هم زیباست و اینکه قبلش اصلا استفاده نمیکردم . حساسیت زا نیست . اما بدلیجات ب خیلی از پوست ها سازگار نیست.

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2706