2726

امروز جمعه بود و زندگی درسی نداد.همه جا تعطیل بود.😁

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

هیچوقت هرچیزیو امتحان نمیکنم به امید اینکه برای من اتفاقی نمیوفته،من فرق میکنم ...به هیچ عنوان واسه تصمیمای زندگیم دیگه من من نمیکنم..خیلی صدمه خوردم😭😢

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا امروز.....صبر کن یادم بیاد

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2728

اگه خودت برای خودت ارزش نذاری دیگرانم بهت ارزشی قائل نمیشن همیشه برای خودت ارزش قائل باش 

هیچ وقت خودتو سبک نکن ی جاهایی غرورم لازمه

ادما رو از زندگی کردنو رفتارهاشون بشناس همه حرف زدنو بلدن 

سعی کن خودت از پسه کارات بربیای ب امید هیچکس نمون خودت گلیمتو از اب بکش بیرون 

هیچ وقت خانواده همسرتو ب خانواده خودت ترجیح نده

خونواده خودتو ترجيح نده به همسرت؟؟؟ يعني چي؟

عزیزم اشتباه شد 😉😉

منظورم اینکه هیچ وقت خانواده همسرتو ب خانواده خودت ترجیح نده مثلا مامانه من خانواده بابامو ب خانواده خودش ترجیح میداد ولی متاسفانه زمان برده بفهمه ک اشتباه کرده مالیم نیستن 😏

عزیزم اشتباه شد 😉😉 منظورم اینکه هیچ وقت خانواده همسرتو ب خانواده خودت ترجیح نده مثلا مامانه من خا ...

اها اره ميكم ك ..ارت واقعا اشتباهه. ولي مامان من هميشه ميمه فقط شوهرت ميمونه واست نه خونوادت و نه دوستات  فقط خودت و شوهرت پس هيچوقت پشتشو جلو هيشكي زمين ننداز

ميخواي تعريف كني؟؟؟

راستش همیشه اعتماد به نفسم بالا بود ازین لحاظ که من دختریم دست نمیدم به نامحرم قوی ام ادعا زیاد داشتم،میخوام تو محیطی کار کنم که هم مرد باشن هم زن باهاشونم ارتباط داشته باشم اما حرف پشتم نباشه چون حدمو میدونم،اما غافل که میگن منایی نکن،پامو دانشگاه گذاشتم به خیال خودم باهمه راحت باشم خوبه ،فورا تغییر کردمو خودم نمیفهمیدم،کلی هم مزاحم داشتمو اتفاقای بد برام میوفتاد اما شاکی میشدم که من خوبم چرا اینحوری میشه حتی یبار جایی رفتم که نباید میرفتم یک دختری منو برد تولدش که مختلط بود مثل این ادمایی ک هزاربار رفتن نترس رفتم بعدش ترسیدم و خدا همرام بود میدونی خیلی چیزارو تجربه کردم به امید اینکه براک اتفاقی نمیوفته به پسر دست دادم،دوس پسر نداشتم اما راحت بودم باپسرا،یعد یک فرشته نجات اومد براک همه مسائلو روشن کرد منم انگار منتظر بودم یکی نصیحتم کنه چون اصلا ذاتم اونب نبود که شده بودم فقط غرور برم داشته بود فکرمیمردم زرنگم درصورتی ک نبودم،الان دانشگاهمو عوض کردم درسته عقب افتادم اما زندگیمو کوبوندم از نوع ساختم از فرشته نجاتم ممنونم فهمیدم خیلی چیزارو نباید تجربه کرد،گاهی اوقات میگم واقعا خداپشتم بوده بلا سرم نیومده،اما از خیلی چیزا عقب افتادم اما راضی ام خیلی خوشحالم

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
اها اره ميكم ك ..ارت واقعا اشتباهه. ولي مامان من هميشه ميمه فقط شوهرت ميمونه واست نه خونوادت و نه دو ...

عزیزم حرفه مامانتو قبول دارم 

ولی مامان من بیش از حد بهشون رو داد ☹️ 

عزیزم حرفه مامانتو قبول دارم  ولی مامان من بیش از حد بهشون رو داد ☹️

خونوادش كه نه. من بهشون رو نميدم . فقط زن و شوهر... العا باباي من فوت كرده مامانم ميكن حالا ميفهمم چقد بابات تاثيرداشت توزندكيم

2706