2726
عنوان

کیا به فال اعتقاد دارن

308 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها کیا به فال اعتقادداره این فالایی که تو تل میزارن ، چندوقته فالام یک به یک درمی آد.

خیلی ذوق میکنم ولی یه چیزی چطور امکان داره 

منه متولد مهر با این همه متولد مهر در جهان ...

یه فال مشترک داشته باشیم .

مثلا متولد مهر؛ شریک احساسیت به شما جذب خواهدشد ...

😁😁😁😁😁

شما تجربه ی خاصی ازاین فالا دارین

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا همشون دروعن.من‌حتی یک سادات برام قران باز کرد ب نیت جنسیت بچم گفت پسره حتی اسم امین رو هم تو ذهنم براش انتخاب کزده بودم و دقیق بهم گفت پسزه اسم امین هم افتاده برات .خیلی ذوق و تعجب کردم ولی بعد ک رفتم سونو گفت دختره .

2728
والا همشون دروعن.من‌حتی یک سادات برام قران باز کرد ب نیت جنسیت بچم گفت پسره حتی اسم امین رو هم تو ذه ...

دقیقا عین من

منم سیدی واسم قران باز کرد گفت بچت غلام امامرضاس و پسره ولی بچم دختر بود😍😍

دخترقشنگم بی صبرانه منتظر بغل کردنتم
دقیقا عین من منم سیدی واسم قران باز کرد گفت بچت غلام امامرضاس و پسره ولی بچم دختر بود😍😍

خدایی از لحاط روحی خیلی بهم لطمه وارد شد .الان ۱۹ هفتمه اصلا ارتباط نمیتونم باهاش برقرار کنم .حالا دخترت ب دنیا اومده 

خدایی از لحاط روحی خیلی بهم لطمه وارد شد .الان ۱۹ هفتمه اصلا ارتباط نمیتونم باهاش برقرار کنم .حالا د ...

منم مثل توم اصلا باورم نمیشه ناشکریم نمیکنم حداروشکر که خدا لایق مادر شدن و بهم داده

ولی این ۴ماه با پسرم زندگی کردم و اسم انتخاب کردم ولی یهو شنیدم اصلا تو مخم نمیره☹

من حتی ان‌تی بهم گفتن‌پسره .ولی توکل بر خدا .ببینم خدا جیرمیخواد برامون 

ولی من در طول روز با دخترم حرف میزنم و قربونش میرم دارم دنبال اسمم براش میگردم دیگه نمیخوام اسم پسر بیارم اخه بچه میفهمه...ناراحت میشه دخملی😁

2706