2733
2734
عنوان

طلاق گرفتم دلم شکسته

929 بازدید | 33 پست

سلام من نزدیک یکماه و خورده ایه طلاق گرفتم توی این یک ماه که من طلاق گرفتم هرچی دختر تو فامیلمونه عقد کردن 😕 الان من اینقد دلم شکسته ک چرا شانس من اینطوریه ؟ از وقتی طلاق گرفتم بخت همه دخترا فامیل باز شد😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخی عزیزم چرا جدا شدی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

عزیزم ان شالله اونا خوشبخت بشن توام عاقبت به خیر شی درگیر دیگران نشو زیاد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

خوشبختیو خوشحالی دیگرانو بخواه خدا صدبرابر بهترشو نصیبت میکنه غصه نخور عزیزم

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

دو تا دوست صمیمی رو میشناسم ۵ سال پیش به فاصله یک روز از هم عقد کردن

۳ ماه بعد یکی شون جدا شد و دو ماه بعدش اونیکی عروسی کرد

اونی که جدا شده بود همه ش حسرت میخورد که چی بود این سرنوشت همه دور و بریام دارن شوهر میکنن... چرا من اینجوری شد بختم الان پنج شال گذشته اونی که جدا شده بود یه پسر دو ساله داره و اونیکی یک ماهه که طلاق گرفته و برگشته خونه پدری با یه کوله بار درد از یه زندگی مشترکِ داغون

اینجوری که بهش نگاه میکنم میبینم اولی شانس اورد که همون دوره عقد طرفش رو شناخت و جدا شد

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2706