2726

من ده كيلو اونجا كم كردم دخترم ٣.٥ بود بقيشم اب شكم و پف و فلان

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی به ژنت داره دیگه من ماه آخر بارداریم 63کیلو بودم بعد زایمان بلافاصله شدم 55 کیلو بعد دو ماه بعدش شدم 50 ..پنج شش ماه بعد شدم 47 الان دو سه ماهه باز مثل قبل شدم 45 دیگه استپ کردم باز روز وزن قبلیم نه کم میشم نه زیاد

فعلا من هفته ۳۳ هستم ۳ کیلو اضافه کردم با پودر لیدی میل

من هفته ۳۴ ام مگه وزن بچه ات کمه ک لیدی میل میخوری؟

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2706