2737
2734
عنوان

لباس عروس ١١ سال پيش من++عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 13627 بازدید | 403 پست
پدر و مادرتون برای این جهیزیه و مراسم ها جونی و عمرشون گذاشتن اونوقت شما زرتی طلاق میگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

هیچکس زرتی طلاق نمیگیره! 

شما به فکر این اخلاق ناجور و بی رحمیت باش ک با این اوصاف شما خودت زودتر از همه طلاق خواهی گرفت, واقعا هم اگه کسی سمت شما بیاد و ب قول خودت چشماشو باز نکنه تو بد باتلاقی میوفته!! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم برووووووووووووو تاپیکاااااااااموووووووو بخووووون تا بفهمی دخترت کیههههه منم کیممممم فهمیییییدی ...

من دختر خودم بشناسم کافیه نیاز نیست شمارو بشناسم برای شما باید مادرتون وقت بذاره

من شکممو با دارچین و زنجبیل کم کردم

چطوری؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2731
من شکممو با دارچین و زنجبیل کم کردم

چه طوری

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

فضول ها و کارآگاههای سایت بهتره حواستون به زندگی خودتون باشه. تاپیکو خراب کردین. آخه به شماها چه مربوطه که چرا یکی ۱۵ سالگی ازدواج میکنه و یکی  سالگی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738
عزیزم برووووووووووووو تاپیکاااااااااموووووووو بخووووون تا بفهمی دخترت کیههههه منم کیممممم فهمیییییدی ...

تو یه دختر لوسی که اومدی سربه سر کسایی میذاری که همسن مادرتن . دیگه کسی رو ریپلای نکن و به بزرگترت احترام بذار 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
به بلوغ رسیدمهه

عزیزم بلوغ فقط جسمی نیست فکری هم هست وقتی ادم زودتر از سنش جلو بره زود پیر میشه زندگیش خسته کننده میشه چون چیزایی ک باید اینده درگیرش میشد رو الان درگیرش شده این باعث میشه جهت تفکرش و هدفش عوض بشه نمیشه ام‌گفت ن من اینجوری نمیشم چون ناخوداگاه اتفاق میفته وگرن برای ما چ فرقی داره شما کجا و چ چیزی سرچ کنی مطمئن باش از روی دلسوزیو گوشزد کردنه‌

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
من با شما صحبت نکردم که........ کردم؟؟؟؟؟

نکردی ولی منم پستهای شما و دیگرانو می بینم و برام خوشایند نیست 

اینجا یک فضای عمومیه خصوصی نیست بگید هر چی دلم خواست میگم

فعلا هم که داری میبینی چقدر بهت اعتراض کردن حتما باید بهتون توهسن بشه تا بفهمید؟

2706