2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من عروس خوبم برا مادرشوهرم اما برا پدرشوهرم دشمنم....غصه نخور فازشون این مدلیه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2714

تمرین کن که حرفات و رفتارت در نهایت صداقت باشه مثلا قبل از زدن هر حرفی خوب فکر کن و ادیتش کن که هیچ کنایه یا منظوری داخلش نباشه. بعد فقطم حرفای خوب خوب نزن با رفتارت هم نشون بده که باهاشون راحتی و مثل خانواده میدونیشون‌. یه مرز باریکی هست بین عروس خوب بودن و چاپلوسی هرجا حس کردی مرزو داری رد میکنی بهتره سکوت کنی تا اینکه حرفی بزنی که از ته دلت نیست و اداس  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

چندوقت پیش داشتم دفتر چندسال پیشمو میخوندم.. واسه دوران عقدم.. نوشته بودم که مادرشوهرم همچین فحشی بهم داد، بعد در ادامه نوشته بودم شاید من اشتباهی کردم، شاید من مقصر بودم که بهم فحش داد😂 تا این حد ساده و احمق بودم.. چون من اصلا صدام در نمیومد و همه کاری میکردم که خوشحال شن.. بعد میگفتم شاید من مقصرم که سلطیه خانوم بهم فحش داد..تا این حد عروس خوبی بودم و قدرمو ندونستن و الآن اگه میتونستم با دستای خودم خفش میکردم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706