2726
عنوان

کم تحرکی اسپرم

301 بازدید | 26 پست

سلام خدمت شما عزیزان من مجردم داستان من از زمانی شروع میشه که ۲۰ سالم بود و بخاطر درد بیضه ب دکتر مراجعه کردم دکتر هم با معاینه بیضه هایم بصورت فیزیکی نظر داد که واریکوسل دارم و باید عمل بشه و گفت دیگه اختیار با خودته.و بعد برایم ازمایش اسپرم نوشت من ازمایش رو دادم ک معلوم شد تحرک اسپرمم کمه.دارو واسم نوشت و من بعد از ۶ ماه باز هم ازمایش اسپرم دادم که یکم ضعیف تر هم شد متاسفانه.در ازمایش اولmotile sperm45.38 و progressive 41.85

تحرکA 18.32 و تحرک B23.53 

وتحرکC3.53 وتحرکD54.62

آزمایش دومم رو هم در پایین مینویسم؛

Motile sperm38.35 و مجموعaو۳۰.۰۸b

Aبا تحرک9.47وBباتحرک20.61

Cباتحرک ۸.۲۶وD61.65

دردوازمایش بالا بقیه فاکتورها نرمال بوده اند. بعداز گذشت دوسال دوباره در سن ۲۲ سالگی ازمایش دیگری انجام دادم.بشرح زیر

غلضت ک آبونرمال زده وmotile45.91 که نرمالش ۶۰ بود.progressive sperm43.37         WBC1_2 این عدد نرمال زده بود.

تحرکA۲۷.۰۹  و تحرکB۱۶.۲۷و C۲.۵۴ وD54.09   

بعداز گذشت یکسال دیگه درسن ۲۳ سالگی دریک ازمایشگاه دیگر ازمایش دادم ک ازمایشم بهتر نشان داده شد فقط چسبندگی غیرطبیعی بود.بشرح زیر

Motile55%  sperm Count95mil

بقیه فاکتور هاهم نرمال بود.

ایا باتوجه به این ازمایش ها خصوصا اخری ک امیدبخش تر هس نظرتان درمورد بچه دارشدن درمورد من چگونه است چون میخواهم ازدواج کنم و نمیخواهم مسیر اشتباهی رو انتخاب کنم ک دراینده نفر دیگری راهم با مشکل مواجه کنم.

درضمن دوبارهم سونوگرافی بیضه دادم ک هر دو گفتن ک واریکوسل ندارم ولی در سونوگرافی دو دکتر رادیولوژی نوشت اتساعی دربیضه چپ هست ولی نشان دهنده واریکوسل نیست.ولی دکتر گفت ک واریکوسل داری احتمالا و بازهم گفت اختیارباخودته ک عمل کنی یا ن.  من سونو و ازمایش هارو ب دکتر دیگه ای هم نشون دادم گفت عمل لازم نیس حالا درمورد عمل نمیدونم چیکار کنم

از کلینیک باید بپرسی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راجع به فریز اسپرم تحقیق کن 

که اگه ۱۰_۱۵ ساله دیگه هم زن گرفتی بدونی اسپرم فریز داری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
اينجوري معلوم نميشه  هروقت اقدام كرديد براي بارداري معلوم ميشه

اگه ازدواج کردم و نتونستم بچه دار شم ک دیگه از قصه میمیرم تحمل حرف مردم و خراب کردن زندگی یه نفر دیگه

اونا میگن ازدواج کن اگه بچه دار نشدی قرص و دارو بهت میدیم 

خب پس دیگه برو ازدواج کن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
خب پس دیگه برو ازدواج کن

دنبال ی نفر میگردم ک جواب قطعی بهم بده نمیخوام با شک و شبه ازدواج کنم اگه بچه دار نشم دیگه ادامه زندگی سخت میشه برام مجرد بمونم راحتترم

برادر من کم تحرکی داشت واریکوسلم داشت عمل کرد 5 سال بعدش ازدواج کرد الانم یه گل دختر داره به دلت بد راه نده

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

ببینید مشکل کم تحرکی اسپرم مشکل بزرگی نیست
شما می تونید ازدواج کنید و اقدام کنید اگر خانوم تون باردار نشدند دکتر به شما دارو می ده و حل می شه

https://raadinahealth.com/1398/04/15/چه-زمانی-یک-زوج-نابارور-محسوب-می-شویم؟-2/

فکر کردم شاید این مطلب بتونه کمک تون کنه

ببینید مشکل کم تحرکی اسپرم مشکل بزرگی نیست شما می تونید ازدواج کنید و اقدام کنید اگر خانوم تون باردا ...

مرسی ممنون از راهنماییتون ب نظرتون چند درصد احتمال داره من بتونم بچه دار بشم؟خیلی میترسم از اینکه بعدا بعداز ازدواج ابروم بره

ببینید مشکل کم تحرکی اسپرم مشکل بزرگی نیست شما می تونید ازدواج کنید و اقدام کنید اگر خانوم تون باردا ...

ب نظر شما بادارو حل میشه؟ داروی هس ک جواب داده باشه؟

2706