2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من با بچه همش در حال بشور و بسابم 

بچم که میخوابه مثه قرقی همش در حال جمع و جور کردنم 🤦‍

از اینور بوم افتادم حتی شده ۴ صبح که بچم بخوابونم من تازه بلند میشم تمیز کاری روز بعدشم جاروبرقی 

یه روز بلند شو همت کن تو اون ی روز همه کاراتو بکن شبشم شام خودتو مهمون کن که بهت بچسبه😂😂

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
کسی نیس به من کمک کنه  

فردا صبح بیدار شدی خونه رو جمع و جور کن،یه گرد گیری حسابیم بکن،بعد جارو کن،بعد برو سراغ اشپزخونه اول گازو  تمیز کن و ناهارتو بزار،بعدم ظرفهای کثیفو بشور و گرد گیری کن ،بعدم برو حموم یه دوش  بگیر ارایش کن و منتظر  اقاتون باش تا بیاد خونه

اتاقها رو بزار پس فردا جمع کن

الو

بعدازبیدارشدن روزتو چطورمیگذرونی؟

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !

بلند میشم دستشویی میرم بعد میام پاتلوزیون تا ۱۰ونیم .بعد کلی کلنجار با خودم که غذا چی درست کنم یه ناهار میپزم و ساعت ۱۲ظرف های شام دیشبم و ظهر رو میشورم .کلا وقتم رو به بطالت میگذرونم

بلند میشم دستشویی میرم بعد میام پاتلوزیون تا ۱۰ونیم .بعد کلی کلنجار با خودم که غذا چی درست کنم یه ناهار میپزم و ساعت ۱۲ظرف های شام دیشبم و ظهر رو میشورم .کلا وقتم رو به بطالت میگذرونم وحیف این ساعت ها

بلند میشم دستشویی میرم بعد میام پاتلوزیون تا ۱۰ونیم .بعد کلی کلنجار با خودم که غذا چی درست کنم یه نا ...

خوب اول بیا همین الان مشخص کن نهارفردات چیه موادشو بذار یخچال یا بیرون 

بعداگرظرف داری بشور

بعدش بخواب😄

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !
2706