2733
2734
عنوان

وایی وایی وای یاد اشتباهاتم تو زندگی زناشویی افتادم!چقدر خام بودم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2751 بازدید | 91 پست
ببخشید من این سالو‌میپرسم ینی تو این یکسالو‌نیم باهم اصلا نزدیکی نداشتین ؟

😂😂بنظرت میشه امشب نزدیکی کنیم بعد فرداش بریم تو دادگاه علیه هم حرف بزنیم

چ چیزایی میپرسینا

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه الان جدا نشی زندگیتون باهم درست کنید سنت خیلی کم بود خیلی ازکارات بچه گانه بوده که به اقتضای س ...

خانواده ش کاری کردن کار ب طلاق برسه 

و گرنه خودش دلش نمیخاس جدا شه

انقدر زیر گوشش خوندن ک الان وضعمون اینه!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2728
😂😂بنظرت میشه امشب نزدیکی کنیم بعد فرداش بریم تو دادگاه علیه هم حرف بزنیم چ چیزایی میپرسینا

اره دوست من اینجوری بود باهم بودن بعد فردا یا شابدم پس فردا میرفتن برا دادگاه و اینا

😂😂بنظرت میشه امشب نزدیکی کنیم بعد فرداش بریم تو دادگاه علیه هم حرف بزنیم چ چیزایی میپرسینا

اخه خیلی واسم عجیبه ادم با شوهرش یکسال و‌نیم تو یه خونه باشه و یه شبشم نزدیکی نکنه 

من هنوز ازدواج‌ نکردم میخام ببینم چجوریه واقعا چند سالیم از شما بزرگترم

مشکل تو خامی و سادگی تو انتخاب همسر بوده مردی که نمیذاشته بری دانشگاه یا کلاس رانندگی و اجازه ی شخصی ...

من لج بازیام این بود ک قبل ازدواج بهم قولشونو داده بود بعد زده بود زیرش

2738
اخه خیلی واسم عجیبه ادم با شوهرش یکسال و‌نیم تو یه خونه باشه و یه شبشم نزدیکی نکنه  من هنوز از ...

اوووف چ ...

یکسال و نیمه با هم زندگی نمیکنیممم

مهریه و خونه رو الان ازش گرفتی؟

دارم میگیرم

دور از جونت چقد نفهم بودی😆😂ببخشیدا

یجورایی

2706