2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیق نمیدونم ولی6 الی 7 سالی میشه شایدم بیشتر 

چه چیزایی بدست اورده از درامد این شغل؟چون خودم میخوام این شغل رو انتخاب کنم میپرسم.مثلا اگه از درامد این شغل خونه لوکس خریده یا ماشین خارجی بگو چون یه انگیزه و تشویقه برام

چه چیزایی بدست اورده از درامد این شغل؟چون خودم میخوام این شغل رو انتخاب کنم میپرسم.مثلا اگه از درامد ...

اره هم خونه خیلی خوب داره هم ماشین اونم 2 تا راستش تل اونجایی که من میدونم درامدش خوبه ولی خوب زنشم وکیله 

البته تا اونجایی که میدونم پسر داییم داره وایه قاضی شدن میخونه

ولی اگه از من میپرسی نرو چون الان دیگه وایه هر خونه یه 3 تا وکیل وجود داره دست زیاد شده خیلی باید جون بکنی تا بتونی گلیمتو از اب بکشی بیرون

وخدایی که بشدت کافیست
اره هم خونه خیلی خوب داره هم ماشین اونم 2 تا راستش تل اونجایی که من میدونم درامدش خوبه ولی خوب زنشم ...

نه بابا اینکه نشد دلیل خوب باشه این همه وکیل یکیشم من دلیل محکمه پسندی نیست بنظرم .الان سمت هر شغلی بخواد بره میگن دست زیاده فلانه نرو 

نه بابا اینکه نشد دلیل خوب باشه این همه وکیل یکیشم من دلیل محکمه پسندی نیست بنظرم .الان سمت هر شغلی ...

نمیدونم حالا اگه علاقه داری برو ولی بنظر من الان 2 تا رشتس که حرف اول رو میزنه اولرشته های فنی دوم تربیت معلمی

وخدایی که بشدت کافیست
2706