2733
2739
عنوان

تو این دو سه روز پنج یا۶بار کیک درستیدم😕همشم خراب میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 43 پست
😁بمب توش کار گزاشته بودی🤔😂

😂😂😂 ن ، اتفاقا شکلاتی هم بود ، اینقد شیک ترکید . همون ترکیده رو ب صورت تکه تکه سرو کردم اسمشم گذاشتم کیک مدرن 😀

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
چرا ترکید    

نمیدونم ، ...😀 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂 ن ، اتفاقا شکلاتی هم بود ، اینقد شیک ترکید . همون ترکیده رو ب صورت تکه تکه سرو کردم اسمشم گذا ...

خدایش چرا ترکید😨

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
توی چی درست کردی؟ حرارتش بالا بوده میسوخته زودی توش خام میمونده

ی تنور تازه گرفتم البته یجورایی فر هستش هنوز بلد نیستم خوب کار کنم.درجه...نداره که تنظیم کنم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2731
شما دیگ خیلی حرفه این اینقد کیکتون پفش زیاد بوده ترکیده😂😂

نمیدونم چرا ترکید 😀 اتفاقا کیک ترکیده مده ، مد نیست ؟ 😀

ی تنور تازه گرفتم البته یجورایی فر هستش هنوز بلد نیستم خوب کار کنم.درجه...نداره که تنظیم کنم

خب حرارتشو کم کن بزار کیکت اهسته پخته شه حدود45دیقه حالا یه خورده کم ،زیاد

اول زیرشو روشن کن بعده نیم ساعت بالایی رو هم روشن کن بزار طلایی شه

2738
نمیدونم چرا ترکید 😀 اتفاقا کیک ترکیده مده ، مد نیست ؟ 😀

چرا عزیزم مد روزه😋😁

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
 خدایش چرا ترکید😨

نمیدونم ، وقتی ترکید ی خورده نگاش کردم بعد گفتم عزیزم چرا ترکیدی ؟ زندگی هر چقد سخت آدم نباید بترکه تو ک کیکی . 😀

میشه روشتوبگی تخم مرغارو جدا میزنی؟چقد میزنی طوری که کف کنه؟

نه بابا به اونجا ها نمیرسه

۸ تا قاشق آرد ۸تاشکر 2تاتخم مرغ 6 ق روغن مایع 10تا ق شیر 1قاشق مربا خوری بکینگ پودر 2 ق پودر کاکایو را قاطی کن خوب هم بزن بریز تو قالبت که با روغن چرب کردی 

یه قابلمه بزرگتر از قالبت پنج سانت آب جوش بیار زیرش کم کن قالبت بنداز توش درش رو با دمکنی بذار نیم ساعت .خاموش کن .ده دقیقه درش برندار که پفش نخوابه .بعد که سرد شد جداش کن از قالب.

چرا عزیزم مد روزه😋😁

دیدی ، من طبق مد رفتار کردم 😀

دستت طلاس😯😯 چکار میکنی روشتومیگی؟؟

پودر كيك اماده ميخرم سه تا تخم مرغو باهم زن ميزنم تا سفيد شه بعد نصف ليوان شير و و روغن ميزنم موادم كه اماده شد قابلمه بزرگ برميدارم قابلمت بايد نچسب باشه بعد كف و دورشو چرب ميكنم موادمو ميريزم توش روي گاز شعله پخش كن ميذارم و شعله رو تا جايي كه گاز خاموش نشه كم ميكنم بعد دم كني ميذارم درش يك ساعتو نيم روي گاز ميمونه منم به كارام ميرسم درشو نبايد زياد برداري چون پفش ميخوابه و اينكه بايد مثل برنج دم كني يعني اولش يه كوچولو شعله بيشتر باشه درش كه بخار كرد كمش كني واسه من كاكلا اسفنجي ميشه خيللللي عالي قبلا تو فر درست ميكردم وسطش شل ميموند تهش خشك ميشد يا مثلا يه طرفش پف ميكرد يه طرفش نميكرد اما روي گاز عاليه راستي پودر كيك هم رشد بخر از بقيه بهتره

وای خدا خفت نکنه کلی خندیدم    

الهی همیشه بخندی عزیزم 😀 آقامم همش از دست من میخنده 😀 

2706