2737
2734

بینشون خام میموند زیرشو سوخته یا پف نمیکردن.زده شدم دیگه از کیک😝😝😝😝 خر روشیو امتحان کردم☹☹

نشد که نشد

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فدای ی تار موت عزیزدلم ،فدای سرت قشنگم . کیک من تو فر ترکید خم ب ابرو نیاوردم . اتفاقا هنر همینه دیگ .😀

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
این تاپیک من کمکتون میکنه موفق باشید    

ممنون😍

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
فدای ی تار موت عزیزدلم ،فدای سرت قشنگم . کیک من تو فر ترکید خم ب ابرو نیاوردم . اتفاقا هنر همینه دیگ ...

😁بمب توش کار گزاشته بودی🤔😂

من کیک شکلاتی قابلمه ای درست میکنم خوب میشه .نه خیلی عالی ولی خوبه

میشه روشتوبگی تخم مرغارو جدا میزنی؟چقد میزنی طوری که کف کنه؟

فدای ی تار موت عزیزدلم ،فدای سرت قشنگم . کیک من تو فر ترکید خم ب ابرو نیاوردم . اتفاقا هنر همینه دیگ ...

شما دیگ خیلی حرفه این

اینقد کیکتون پفش زیاد بوده ترکیده😂😂

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
من كيك روي گاز درست ميكنم توي قابلمه خيلي عالي ميشه پف ميكنه خام هم نميمونه وسطش زيرشم نميسوزه قبلا ...

دستت طلاس😯😯 چکار میکنی روشتومیگی؟؟

2706