2737
2734
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169985 بازدید | 876 پست
فقط طلاق

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
نه اینطور نگو.تو باردار میشی ولی سقط شده حتمن ..همش که نمیشع سقط بشه ان شالله دفعه بعدی بچت بغلته شک ...

وقتی هیچ دلیلی برا سقطام پیدا نمیشه و با قرص و امپولم واسم نمیمونه چه امیدی داشته باشم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشبد ولی خودت اجازه دادی ازت سواستفاده کنه چه لزومی داشت به دوستی باهاش ادامه بدی یا هر دفعه بری د ...

امضات خیییییلی قشنگه 😔😔😔 من درک میکنم وقتی خوندم گریم گرفت چون دقیقن منتظر بچه ام و هنوز بچه دار نشدم 😞

2728
منم پول برام واقن اهمیت نداره پارسال با دوستام رفیتم بیرون نهار خوددیم قشنگ همه دور وایستادن   ...

چرا مادرخرج تعیین نمیکنید معلومه که همه حال میکنن یکی براشون خرج کنه ما حتی خانوادگی خواهر. برادری میریم بیرون مادرخر. تعیین میکنیم

یه بار 

ما بچه بودیم خاله ها و دایی هام رفته بودن شمال عید بود ما نرفتیم چون بابام هیچوقت قاطی این برنامه ها نمیشد نور به قبرش بباره خلاصه که یه هفته بودن برگشتن همه دو بدو با هم قههههر خیلی ضایع بود عین بچه ها هنوز نمیفهمیدن وقتی دسته جمعی میزی بیرون یه نفر نباید همش ظرف بشوره یکی دیگه همش آشپزی کنه اون یکی خرید کنه ک و ن گنده رو بجنبون 

تا مدتها سر چیزهای مزخرف قهر بودن بعد از اون هم با هم نرفتن سفر 

خیلی متاسفم واسه همه کسایی که همه رو با یک چوب میزنن. من همدانیم ولی خداشاهده که تا حالا هیچکس هم اطرافم رو ندیدم که اینجور باشه که شما میگید متاسفم واسه اونایی که اومدن همدان زندگی کردن و از امکاناتش استفاده کردن حالا اومدن پشتش صفحه میزارن. خیلی از سما که شهرها رو مسخره کردید مطمئنم خیلی بدترید که حساب کتاب بقیه هم یادتون مونده چه برسه به خودتون

خدایادوستت دارم  
چرا مادرخرج تعیین نمیکنید معلومه که همه حال میکنن یکی براشون خرج کنه ما حتی خانوادگی خواهر. برادری م ...

مادر خرج چکار میکنه

چطوری کارهاو هزینه ها تقسیم میشه

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
2738
امضات خیییییلی قشنگه 😔😔😔 من درک میکنم وقتی خوندم گریم گرفت چون دقیقن منتظر بچه ام و هنوز بچه دار ...

قوربون دل مهربونت..از رحمت خدا ناامید نشو..خرما و سیاه دانه بخور..رحمت رو گرم بگیر.

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
قوربون دل مهربونت..از رحمت خدا ناامید نشو..خرما و سیاه دانه بخور..رحمت رو گرم بگیر.

آره این سری ان شاءالله باید بخورم ببینم خدا چی میخواد ، عزیزم امضات خییییلی قشنگترین امضایی بود که تاحالا خوندم 😚😚😚 برای منم دعا کن🤲 دلم خیلی شکسته 🙏🙏🙏🙏

خیلی متاسفم واسه همه کسایی که همه رو با یک چوب میزنن. من همدانیم ولی خداشاهده که تا حالا هیچکس هم اط ...

عزیزم اینایی که پشت سر هر شهری بد میگن مطمئن باش خودشون و اطرافیانشون سطح فرهنگشون پایین هست که گیر آدمای خسیس و بی فرهنگ افتادن .هر شهری خوب و بد داره به دل نگیر

چرا مادرخرج تعیین نمیکنید معلومه که همه حال میکنن یکی براشون خرج کنه ما حتی خانوادگی خواهر. برادری م ...

خدا رحمتشون کنه...ما اینقدر نمیریم ک مادرخرج تعین کنیم ‌‌..بازم اگه تعین بشه مطمعنا منو انتخاب میکنن بازم‌میره تو پاچم  درکل قیدشون بزنم راحترم🤤

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
خدا رحمتشون کنه...ما اینقدر نمیریم ک مادرخرج تعین کنیم ‌‌..بازم اگه تعین بشه مطمعنا منو انتخاب ...

مادر خرج چکار میکنه چطوری مدیریت میکنه هزینه ها رو؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
2706