2703
2553
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169985 بازدید | 876 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مثلاپست اول نازایی میاره ک نمیگی ؟اصلا بیاره ب جون خودم پول میدم بری آیوآ کنی فقط نچکون بریز 

یه صد تومن داری دستی بدی من😂😂😂

2714

من در طی این مدتی که میرفتم دنبالش حتی تغییر مسیر اژانسم حساب میکردم ولی اون اصلا به روی خودش نمیورد که بزار منم یه بار حساب کنم بلاخره این همه تو داری پول میدیو و....

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
کل حسابمون شد سی و دو تومن بعد منم چون خیلی حرصم گرفته بود سر این تعارف نزدناشو اینکه خودشو میچسبوند ...

بعد از یکی دوبار که همه هزینه اژانس رو خودت دادی باید الکی میگفتی من دیگه با اژانس نمیام هزینش زیاده برام با اتوبوس میام تو ام خودت بیا.

بعد رفته فقط واسه خودشو حساب کرده بشه ها بریم تاپیک بعدی🚶‍♀️

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706