1428
1389
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169434 بازدید | 876 پست
اره ماشالله وضعشون خوبه ..همیشه میگن نداریم 

حالا اگه ما بگیم نداریم واقعا ندار میشیم دو ساعت بعد حرفمون😂

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

[QUOTE=102353194]

کامل خوندین؟من نصفشو دادم

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤
[QUOTE=102353194] کامل خوندین؟من نصفشو دادم

نه بابا انقد ذره ذره توضیح دادی تا صفحه 5 بیشتر حوصلم نشد بخونم

دیدم اونجا گفتی(ببخشید دیر شد با نهایت سرعت و خلاصه تعریف کردم) گفتم قاعدتا باید تموم شده باشه دیگه. یعنی هنوز ادامه داشته.....

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

آقاشرمنده یکی از پیامای صفحه 4 از دستم در رفته بود و همون اصله کاریه بوده

گرفتی مارو ها... بابا درست یجا قضیه رو بگو که انقد پیام لابلای پیامات نیاد

آآآی آآآی آآآی از دست این دوستای زبل نامروت

نه بابا انقد ذره ذره توضیح دادی تا صفحه 5 بیشتر حوصلم نشد بخونم دیدم اونجا گفتی(ببخشید دیر شد با نه ...

خب همونجا تموم شد دیگه😑به نظرم شاید یکیشو جا انداخته باشین

اون که حساب کرد بعدش یه فیلمی بازی کرد و کارتمو ازم گرف و رمزمو پرسید و برد نصف پولو ریخت کارت خودش

1390
خب همونجا تموم شد دیگه😑به نظرم شاید یکیشو جا انداخته باشین اون که حساب کرد بعدش یه فیلمی بازی کرد ...

دارم قیافتو توی اون لحظه تصور میکنم، یا اگه خودم بودم چه حالی میشدم😠😬😡😨

خوشحال و خندانی که آخ جون حقمو ازش گرفتم یهو یکاری میکنه تا ناکجایت بسوزه...

دارم قیافتو توی اون لحظه تصور میکنم، یا اگه خودم بودم چه حالی میشدم😠😬😡😨 خوشحال و خندانی که آخ ج ...

نه اتفاقا اصلا برام مهم نبود پولش فقط از وقاحت و بی شرمیش فوق العاده جا خوردم و ناراحت شدم

نه اتفاقا اصلا برام مهم نبود پولش فقط از وقاحت و بی شرمیش فوق العاده جا خوردم و ناراحت شدم

آره پولش واقعا مهم نیست مخصوصا که گفته بودین خونش نزدیکتونه و شماهم هر روز با آژانس میرفتی ولی اینکه بعضیا خودشونو خیلی زیادی زرنگ میدونن و طرف مقابلو چی فرض میکنن آدمو حرصی میکنه

آره پولش واقعا مهم نیست مخصوصا که گفته بودین خونش نزدیکتونه و شماهم هر روز با آژانس میرفتی ولی اینکه ...

اوهوم ارزششو نداشت واقعا😐

1394
ببخشید ولی بعضیا از لباس زیر خریدنشونم عکس میزارن شماها چرا نمیگین چرا تایپک زدی😐حالا این وسط من با ...

خب عکس که قشنگه. ربطی نداشت دوستم منظوری نداشتم میگیم یعنی بزن طرفو صاف کن حرص مارو هم در نیار و تامام 😉

😍
مادر خرج چکار میکنه  چطوری کارهاو هزینه ها تقسیم میشه

بسته به جمع داره مثلا بزرگتر یا زرنگترین فرد رو انتخاب میکنن که خریدها رو انجام بده اول سفر یا گردش دسته جمعی باید همه یه مقدار پول بدن به مادرخرج مثلا نفری 300 تومن اگه گردش یک روزه باشه 60-70 تومن بعد مادرخرج با نظر همه خریدها رو انجام میده هرجا کم اومد دوباره میگه دنگ بذارید یا اگه زیاد اومد تقسیم میکنه بین بقیه 

ما یه بار رفتیم تبریز مسافرت خونه کسی دعوت بودیم آخر سفر پول اضافه اومد با نظر همه واسه صاحب خونه هدیه یادگاری خریدیم 

خدا رحمتشون کنه...ما اینقدر نمیریم ک مادرخرج تعین کنیم ‌‌..بازم اگه تعین بشه مطمعنا منو انتخاب ...

فدات شم

خوب معمولا کسی که دست و پا دار تره مادرخرج میشه ولی اول باید دنگ بذارن وسط ما که اینطوریم اول نفری 300-400 میذاریم بعد کم اومد دوباره دنگ میذاریم

جایی که اذیت میشی نرو عزیزم منم قید خیلی از جمعها رو زدم حتی خاله و دایی چه حقی دارن با کارها و حرکاتشون آرامش آدم رو بهم بزنن 

خونه من و خواهرم توی یه ساختمونه فردا خالم میخواد بیاد برای زایمانش بهش سر بزنه من میخوام قبلش برم خونه مادرشوهرم چون میدونم باز بهم می‌ریزم

فدات شم خوب معمولا کسی که دست و پا دار تره مادرخرج میشه ولی اول باید دنگ بذارن وسط ما که اینطوریم ا ...

این دوستای من اینجوری مادرخرج براشون تعریف نشده.....اینطوری ک تومیگی عمراااا بیان🤣  🤣🤣🤣   نبودشون بخدا بهتر از بودنشونه سواستفاده کردنشون رومخمه....بهترین کارو میکنی   خونه نباش منم اعصابم نمیکشه دیکه با ادمای رومخی معاشرت کنم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
بسته به جمع داره مثلا بزرگتر یا زرنگترین فرد رو انتخاب میکنن که خریدها رو انجام بده اول سفر یا گردش ...

ممنونم 

برای کارهایی مثل ظرف شستن وغذا پختن موقع سفر چطور برنامه ای دارین که مساوی بین همه انجام بشه 

مادر خرج میگه کی چکار کنه؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
1387
ممنونم  برای کارهایی مثل ظرف شستن وغذا پختن موقع سفر چطور برنامه ای دارین که مساوی بین همه انج ...

آخه این کارها شعوریه هرکس باید شعورش برسه مادرخرج نمیتونه حرفی بزنه بهترین کار اینه که با افرادی برید سفر که براتون اذیت کننده نباشه 

من خودم توی سفر بشدت کم خواب میشم اولین نفر بیدار میشم آخرین نفر میخوابم واسه همین همیشه صبحانه رو من درست میکنم تمیز کاری و آماده کردن غذای فردا هم من اخر شب انجام میدم بعد از نهار و شام هم ابایی ندارم ظرف بشورم اما دیگه بقیه اجازه نمیدن زنداداشم غذا درست میکنه با خانواده شوهرم هم باشیم خواهرشوهرم خونه رو تمیز میکنه مادرشوهرم غذا میذاره اما پیش میاد تو هر جمعی یه نخاله باشه اون سفر به روی خودم نمیارم اما دیگه باهاشون نمیرم جایی

فدات عزیزم ....انشاالله بزودی نتیجه میگیرین ....فقط غصه نخور و از زندگیت لذت ببر ...انشاالله بزودی ز ...

فدااات😘😘😘

خدا جونم😘 خونمون بدون نی نی👶خیلی سوت و کوره 😟لطفا با هدیه دادن👼یه نی نی سالم حال و هوای خونمونو عوض کن😇خدایا هر لحظه شکرت😍