1363
1411

یه دوستی داریم نچسب  حالا براتون خلاصه بگم از قدیم و ندیم همکلاس بودیم  الان مدتی بود باشگاه میرفتیم خونه هامونم نزدیکه همه تقریبا....

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

خا

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1401

اگر بیشتر توی پست اول مینوشتید هم برای ما راحت تر بود هم شما☺️

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

تو یه پست بگو دیگه

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

خوووووووووو😠😠😠😠

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۱سالگی پسرگلُمه شکرت خدای خوبم که این نعمتونصیبم کردی خودت همیشه وهرلحظه یار و یاورپسرم باش الهی هزاران مرتبه شکرت
1376

چرا دوس دارید اعصاب ملتو خورد کنید

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
1403
1364