1421
1389
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169431 بازدید | 876 پست

کل حسابمون شد سی و دو تومن بعد منم چون خیلی حرصم گرفته بود سر این تعارف نزدناشو اینکه خودشو میچسبوند به من که پول نده و منو خر فرض کرده بود و داشت شو استفاده میکرد گفت من حساب کنم گفتم باشه خلاصه رفت حساب کرد و برگشت

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
1376
مثلاپست اول نازایی میاره ک نمیگی ؟اصلا بیاره ب جون خودم پول میدم بری آیوآ کنی فقط نچکون بریز 

یه صد تومن داری دستی بدی من😂😂😂

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|

من در طی این مدتی که میرفتم دنبالش حتی تغییر مسیر اژانسم حساب میکردم ولی اون اصلا به روی خودش نمیورد که بزار منم یه بار حساب کنم بلاخره این همه تو داری پول میدیو و....

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤
1396
کل حسابمون شد سی و دو تومن بعد منم چون خیلی حرصم گرفته بود سر این تعارف نزدناشو اینکه خودشو میچسبوند ...

بعد از یکی دوبار که همه هزینه اژانس رو خودت دادی باید الکی میگفتی من دیگه با اژانس نمیام هزینش زیاده برام با اتوبوس میام تو ام خودت بیا.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

بعد رفته فقط واسه خودشو حساب کرده بشه ها بریم تاپیک بعدی🚶‍♀️

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
1424