1421
1411
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169421 بازدید | 876 پست

من ماشین نمیبردم با اژانس میرفتم و برمیگشتم اینم خبر داشت من با اژانس میرم و میام یه روز گف بیا سراغ منم.

منم به اژانسه گفتم برو فلان خیابونو رفتم سراغش باهم رفتیم

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

دارم تایپ میکنم تروخدا یکم صبور باشید

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401
1376
دارم تایپ میکنم تروخدا یکم صبور باشید

اخه عزیزم خودت اصلا صبور نبودی وگرنه صبر میکردی متنت کامل شه بعد میفرستادی😁

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

بعد پول اژانسو رفت و برگشت خودم حساب میکردم ایشونم اصلا به روی مبارکشون نمیورد گذشت و گذشت من هی پول اژانس حساب کردم و اینم هیچی نمیگف حتی یه تعارفم نمیزد تا اینکه یه روز رفتیم یه چیزی بخوریم بعد باشگاه

صبر چی؟من اگه یه متن طولانی بخوام بزارم همشو از قبل یجا مینویسم اینجا فقط کپی پیست میکنم وقت مردمو نگیرم 

خانم کلی تاپیکای دیگه باید برم سر بزنم مشکلات مردم همینجووور مونده تلمبار رو هم 

🧚‍♀️
واسه صلوات فرستادم

فدات شم ممنون 

منم برا شما صلوات میفرستم

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍
1403

واقعا توروز چقد ازاین تاپیکا میبینیم ک ازیت میکنن تو صفحه اول نمیزارن ولی بازم همش کو کو میکنیم اهمیت ندین تا جمع کنن این کارشونو

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

بچه ها یه کم صبر کنید داره تایپ میکنه حتما😁

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به اتفاقات خوب😍دوستم میشه برای خواسته هام صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 ❤️ 
1339