2737
2739

برادرم دو سه سال هست که جدا شده ولی همچنان درگیر مهریه و ... است حتی یکبار هم به خاطر مهریه افتاد زندان

همیشه ی خدا طلبکاره از همه

اعصاب واسه مامانم و بقیه نذاشته خودشم عصبی شده جوری که نمی شه باهاش حرف زد سریع جبهه می گیره الانم گیر داده که باید از اینجا بریم وگرنه اینا دوباره منو میندازن زندان بچه مو ازم می گیرن آخه بچه شم با داداشم زندگی می کنه 

اصلا" به هیچ صراطی مستقیم نیست

کاش می شد کاری کنم

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب برادرت باید مستقل شه بره جدا زندگی کنه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ای خدا درک می کنم همچین مشکلی برا خانواده مام هس

خیلی سخته جمله ای پیدا نمی کنم بگم.

به حق پنج تن مشکل خانواده شما و ما هم حل بشه انشاالله

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2738
تکلیف بچه چی می شه این وسط آخه؟

مادرت ک وظیفه ای نداره بزرگش کرده فرستاده خونش برگشته با ی بچه اصابشم خرد میکنه 

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
بچش چند سالشه ک.میگیرنش ازش ؟؟ مهریشو خورد خورد بده خب ..ماهی 500 مثلا خیلی ها اینطور میکنن

۷ سالشه

آره باید هر ۴ ماه یه سکه بده ولی تو این بازار خراب با هزینه های زیاد حقوق کارگری چه می دونم حالا مهریه یه طرف قضیه س عصبی و بی منطق شدنشم یه طرف دیگه

خدایا شکرت...
مادرت ک وظیفه ای نداره بزرگش کرده فرستاده خونش برگشته با ی بچه اصابشم خرد میکنه 

آخه نمی شه به امان خدا ولش کنیم که الان باید کنارش باشیم کمکش کنیم ولی اینکه چه جوری نمی دونم حکایت نرود میخ آهنین در سنگ شده

خدایا شکرت...
۷ سالشه آره باید هر ۴ ماه یه سکه بده ولی تو این بازار خراب با هزینه های زیاد حقوق کارگری چه می دونم ...

بره اعتراض بزنه پسر همسایه ما با حقوق دو نیم هر ۸ ماه ی سکه میده تازه بچه هم نداره .مهریه زنشم ۵۰۰بود 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706