2733
2734

مثلا امشب اومدن خونمون از در نبومده داخل میگن لامپ راهروتون خاموش کنید رفتم لباسای بچم از ماشین دراوردم بندازم رو بند پدرشوهرم گفت برا همی چن تا تکه ماشین روشن کردی دیگه حیلی تنبل شدی دوباره یکم دیگه کولرتون خاموش کنید در و پنجره بزارید باز برای چیه 😖میخوام برا بچم تولد بگیرم میگن نمیخواد نمیفهمه که یک سالشه تازه میخوام برم شهرستان خونه حواهرم میگن نرو بچه مریض میشه 😏

بعدم کلا اسم اینا رو میزارن دلسوزی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو مادرشوهر منو ببینی معتای واقعی فضولی و دخالت و میفهمی 😊

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

اوج خشم فقط اونجایی که به شوهرت میگی و میگه از سر دلسوزی. منظور نداشته . تو بد برداشت کردی 

و در اخر خودت میشی مقصر همه چی و به مرز دیونگی میرسی

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

نه مستقیم میرن سر اصل مطلب و شلیطگی و دعوا و کتک و... 😐

منم که یه قطع رابطه از دستم برمیاد😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

والا پدر شوهر من اواخر ازدواجمون بهم می گفت بیا به من بگو بد برو خونه بابات😳

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2706