2737
2734
عنوان

زندگیم داره نابود میشه.به کمکتون شدیدا احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6331 بازدید | 111 پست
دعا بخون آیت الکرسی بخون آروم شی فکر خوبه طلاتو بفروش برو دکتر زنگ بزن بگو‌اورژانسیه باید امروز یا ف ...

شهرای ترک نشینم.من حالم خوب نیست خیلی بی حالم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
برام دعا کنید.انقد دکتر عوض کردمم دیگه نمیدونم کدوم خوبه.اصلا این اختلال واقعا منو از پا دراورده.بیم ...

اگر اصفهانی بهت یه روانپزشک خوب معرفی کنم

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

سلام خانم خوبی کسی چله زیارت عاشورا نمیخواد ب نیابت از اموات و حاجتش انجام بدم هزینشم ۱۰۰ میگیرم

حقشناس ویس.رحمن.حشر.مزمل و.....هرچی هم باشه قبول میکنم خیرببینین

😢😢😢😢😢😢کارم گیره

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
اگر اصفهانی بهت یه روانپزشک خوب معرفی کنم

نه گلم.شمال کشورم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

عزیزم سعی کن آروم باشی 

آهنگ‌های پر انرژی گوش کن 

چند تا دوست پایه پیدا کن از تنهایی دور باش هر چی بسر آدم میاد از تنهایی هستش

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
عزیزم سعی کن آروم باشی  آهنگ‌های پر انرژی گوش کن  چند تا دوست پایه پیدا کن از تنهایی دور ...

همه ی اینارو دارم.اما هیچ کدوم حال خراب منو خوب نمیکنه.شدم یه مرده ی متحرک روی تخت که با یه صدای کوچیک عصبی میشه پا میشه برا دعوا

باید همین کارو بکنم.باید اول پول جور کنم برام خیلی دعاکنید فکرکنم خودمو نابود کنم

عزیزم به هیچ عنوان داروهات را قطع نکن دوقطبی خیلی جدیه بیماری ساده ای نیست که با یک مشاوره درست بشه

چون خودم ۱۰ ساله درگیرشم کاملا شما را درک می کنم و می فهمم چه حالی دارید من تمام حالاتی که شما گفتید دارید را کاملا میفهمم

من تمام آرزوهام به خاطر این بیماری کوفتی نابود شد و رفت

خیلی آرزوی ازدواج پوشیدن لباس عروس مادر شدن را داشتم و برام یه حسرت بزرگ شد ولی به خاطر نوسانات روحی که واقعا در کنترل من نیست قیدش را زدم

بعضی وقتها به مامانم یا داداشم میگم تو را خدا من را فقط ببرید که فقط یه عکس با لباس عروس بگیرم من خیلی دوست دارم لباس عروس بپوشم 😢😢😢

میدونی چقدر باید حسرت و فشار روحی روی آدم باشه که با هزار خجالت در بیاد به  برادرش و مادرش این حرف را بزنه😭😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2706