2733
2734
عنوان

مادرم خونه اشو زده به اسم برادرم

1088 بازدید | 52 پست

پدرم فوت شده و ازش یه خونه مونده بود که منو داداشم از حقمون گذشتیم و به اسم مادرم زدیم

الان مادرم خونشو فروخت و کمی هم برادرم خودش پول گذاشت یه خونه دو طبقه گرفتن که اونم مامانم کلشو به اسم برادرم گرفته...خیلی دلم شکسته که مادرم منو آدم حساب نذاشته...خودش میگه قراره بفروشن جای دیگه دو واحد بگیرن اون موقع یه واحدشو به اسم خودش میگیره...ولی باورم نمیشه خیلی بهم دروغ میگه میدونم اگر بفروشه هم بازم به اسم برادرم میخاد ساخت و ساز انجام بدن..شوهرم نمیدونه وگرنه میکوبه سرم که مادرت بهت ارزش نمیده و ادم حسابت نمیکنه..

الانم زنگ زده که بیا امضا کن یه زمین داریم به اسم سه تامونه میخاد بفروشه پول اونم بذاره رو پول ساختمون و بده به داداشم ساخت وساز کنه...برادرم مجرده

چیکارکنم؟؟حق دارم ناراحت باشم؟؟منم ازاون خونه سهم داشتم از بابام بهم رسیده بود خیلی بی انصافیه میخام بگم دیگه دختری به اسم من نداره خیلی ناراحتم ازشون

حداقل زمینو امضانده اشتباه کردی زدی به اسم مادرت فک نکنم دیگه بر گرده

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

خب امصا نکنین

قانونا و شرعا نمیتونن کاری بکنن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

اینکه چیزی نیست بابای منم یه خونه به اسم داداش بزرگم زد یکی به کوچیکه  منم که هیچ

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738

خب در ازای پول زمین و خونه گرم طلا یا دلار بگو بدن یا مثلا دنگ به نامت بزنن، اگه میتونی قبل از امضای هر چیزی از یه وکیل کمک بگیر، طوری هم برخورد نکن شوهرت آتو دستش بگیره اولین کلمه ای که خواست بگه بگو به خانواده ی خودم مربوطه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
مادر ارزشش از پول بیشتره بحای قهر با مامانت صحبت کن بگو من پولمو احتیاج دارم عزیزم

بله من تو دنیا جز مادرم و برادرم پشت و پناهی ندارم ولی اونا بامن چه کردن

من اون موقع بچه بودم به سن قانونی نرسیده بودم اصلا یادم نمیاد چطور شد🙁

شده دیگه به برادرت بگو حداقل سهم تو رو بده بهت پولشو شاید قبول کرد بگو لازم دارم بازبون خوش ببین میتونی یه مقدار ازش بگیری

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
خب در ازای پول زمین و خونه گرم طلا یا دلار بگو بدن یا مثلا دنگ به نامت بزنن، اگه میتونی قبل از امضای ...

هرچی میگم میگه این موقتیه بعداز یه مدت به اسم خودم میکنم ولی دلم میگه دیگه برادرم برنمیگردونه به اسم مادرم

2706