2726
عنوان

با ی بار استفاده سفید شد صورتم

11541 بازدید | 37 پست

امروز من گلاب زدم پوستم سفید شده حس خوبی دارم اوووف اسپری کردم رو صورتم اونم گلاب سرد تو یخچال گذاشتم،کسی استفاده کرده نتیجش گرفته باشه مث من😘😍

واقعا؟؟؟

مشخصات گلابتو میگی

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لطفا هر کسی با خوندن این تاپیک این حرکت و نزنه 

گلاب رو بعضی پوستا میتونه باعث شه یه عالمه جوش بزنید

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

من از بوی گلاب متاسفانه خوشم نمیاد.

وگرنه حتما امتحانش میکردم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
من از بوی گلاب متاسفانه خوشم نمیاد. وگرنه حتما امتحانش میکردم.

وای نگو منم میزنم شوهرم میگ بوی خانم جلسه ای ها رو میدی ،میگم مگه اونا رو بو کردی که میگی  ،میگه مطمئنم میزنن

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

وای .خانم جلسه ای.  

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706