2726

یکی از دوستام پارسال دوست پسرش میاد خواستگاریش خانوادش مخالف بودن شدید که اینا فرهنگشون به ما نمیخوره و آدمای درستی نیستن پدرش و برادرش مخالف سر سخت این دوستمم دوتا پاشو میکنه تو یه کفش که یا همین یا هیچ کس پدرشم تو خونه زندانیش میکنه ۹ ماه از خونه نزاشتن بره بیرون پسره هم اینقد میره و میاد تا بلاخره فامیلای دوستم میان پا درمیونی که بابا بدین بره تا کی میخواین این رفتارو ادامه بدین 

خلاصه که با بدبختی بابای دوستام راضی میشه به شرطی که بره بدون هیچ چیزی فقط یه عقد محضری و تمام دوستمم قبول میکنه می‌رن محضر عقد میکنن از اونطرفم باباش ساک لباساشو میده دستش میزارتش و میره بدون عروسی و مراسم و جهیزیه میره خونه شوهر

زندگی را باید زندگی کرد .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

یه آخر و عاقبت دار لایکم کنه پلیز 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

از وقتی اومدم نینی سایت دیدم به همه چی عوض شده😂😂😂اون از شوهر و خیانتاشون اینم از عاقبت عشق 

💚خدایا تو بساز،تو بسازے قشنگ ترہ💚😇همه گفتن ماشاالله بیشتر از سنش میفهمه،اما کسی نفهمید بیشتر از سنم سختی کشیدم و برای فهمیدن هر چیز تاوان دادم
پروفایلتو خیلی دوس دارم

چیشو دقیقا🤔

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2706