2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب چه ربطی به حضرت فاطمه داشت .این علاقه شخصی خودتون بوده  فکر کردم خوابش رو دیدی

نه عزیزم ولی چهارسال بود که نمی تونستم چادر سرم کنم. چون میدونستم اگر سرم کنم باید به خاطر خانواده بذارم کنار. اما خریدن چادرم و اتفاقاش به یک کنار و راضی شدن حانوادم هم هست. که اینها رو مدیون توسل به حضرت فاطمه هستم و خدا کمکم کرد ک چادرم رو حفظ کنم.

2728
نمیگه بی حجاب باش یا تاحالا زیاد نگفته چادر سر نکن ولی از رفتاراش میفهمم مثلن تو ماشین میشینم بریم ب ...

همون حجابی که اندامت معلوم نباشه وزینتت هم آشکار نباشه کافیه 

درآرزوی ضریح حسن بن علی🖤
چه قشنگ گفتی کیف کردم منم خودم چادریم و دعا میکنم که دخترام هم بزرگ که شدن چادری باشن خیلی از دوستام ...

مرسی گلم🌹 الهی خدا بهت بچه های سالم و صالح بده🙏 انشالله که دخترهاتم مثل خودت خانوم باشن ❤

من هم چادریم و نویسنده .داستان قشنگی نوشتی تخیلاتت قشنگه حتما رمان بنویس.معجزه ش کجا بود‌؟منم اول بدون چادربودم یهو بیست و خورده ای سالم بود رفتم سر کار دیدم مرد زیاد میره و میاد چادرسر کردم ولی فقط محل کار و زمانی که تنهایی میرم خرید،میرم مهمونی یا مجلسی جایی مانتو ولی با حجاب و پوشیده میرم

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

فاطمه جان تبریک میگم بالاخره هر کسی خودش تصمیم میگیره چطور زندگی کنه و این تصمیم تو هست.♥

اما عزیزم راه و روشت هم باید سعی کنی فاطمی باشه..، خیلیا به ظاهر مسلمانن ولی در باطن ... .

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706