2726
عنوان

دکتر رویا کلانتری... بیایید دوستان

1831 بازدید | 6 پست

کسی ایشونو میشناسه؟ 

چه جور دکتری هستند؟ کارشون واخلاقشون چطوره؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

کدوم بیمارستان‌ها هستند؟ 

برخورد ورسیدگیشون در مورد مریضا شونو بگید عزیزان چطوره؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

دکتر کلانتری عالیه خیلی دکتر خوبیه اخلاق و رسیدگیش ۲۰ فوق العاده سختگیر و حساسه رو مریض من خودم پیشش زایمان کردم سال ۹۴ من بیمارستان بانک ملی زایمان کردم اون موقع بهمن و پارسیان و گاندی هم بود الانو نمیدونم راستش

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر کلانتری عالیه خیلی دکتر خوبیه اخلاق و رسیدگیش ۲۰ فوق العاده سختگیر و حساسه رو مریض من خودم پیشش ...

ممنونم از جوابتون عزیزم... 

یعنی هیچ بیمارستان دولتی کار نمیکنه؟ 😔

0چه سالی؟ و هزینه تون چقدر شد عزیزم؟