2737
2734
عنوان

حبوبات برای کودک 10 ماهه

5943 بازدید | 23 پست

بچه ها من پسرم تو ماه دهم تولدهست من از ماه قبل ماش و عدس را شروع کردم تا همین چند روز پیش که گندم و لوبیا چشم بلبلی را هم به مقدار کم هر بار یکمی از هر کدام را به سوپ اضافه کردم ولی اصلا بچم حالو روزش خوب نیست مشخص دلدرد داره با اینکه خوب خیس خورده و به مقدار کم بوده بخوام اضافه نکنم که خب خود دکتر گفتن ازین ماه انواع حبوبات ... نمیدونم چیکار کنم...

بچه ها من غذا را هنوز میکس میکنم بچم دو ته دندون داره شما چیکار میکنید ؟

کم بریز در حد چندتا دونه.‌قطعش نکن.‌باید عادت کنه.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله گلم خودم هم گفتم زیاد بوده 

ببین من حبوبات رو خیس میکردم تا حوونه بزنن

بعد پهن میکردم تو سینی روی دستمال نخی تمیز و روش آب اسپری میکردم تا جوونه هاش یکسانت رشد کنن

فریز میکردم و تو غذاش میریختم. 

گندم هم جدا جوونه میگرفتم و خشک میکردم پودر میکردم من از ۷ ماهگی همه حبوبات رو بجز نخود دادم. 

تا ۱۰ ماهگی میکس از ده تا ۱۱ با پشت قاشق له میکردم مثل آش و آبگوشت. یا برنج نیم دونه ایرانی میپختم توش شوید خشک میزدم با ماهیچه و عصاره قلم و اینجورچیزا با ماست بهش میدادم. 

از ۱۱ هم غذای سفره رو له کردم دادم از ۱۳ دیگه له نکردم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خانمی میکس کردن را چیکار کنم آخه هنوز که نمیتونه درست بجوه

من که پسرم نزدیک دو سالشه هنوزم غدای میکس شده میخوره.... و حبوبات هم فقط بهش ماش و عدس دادم با این سنش بازم شکم درد میگیره.. بیشتر از چند تا دونه نریزی تو غذاش...

ببین من حبوبات رو خیس میکردم تا حوونه بزنن بعد پهن میکردم تو سینی روی دستمال نخی تمیز و روش آب اسپر ...

گلم دیگه دارم کم میارم از خستگی واقعا خسته شدم بعضی روزها دیگه واقعه توان ندارم واقعا بچه داری سخته خیلی سخت 

2738
گلم دیگه دارم کم میارم از خستگی واقعا خسته شدم بعضی روزها دیگه واقعه توان ندارم واقعا بچه داری سخته ...

بزرگ بشن تازه اذیتاشون شروع میشه😭😭

من که پسرم نزدیک دو سالشه هنوزم غدای میکس شده میخوره.... و حبوبات هم فقط بهش ماش و عدس دادم با این س ...

اشتباه میکنی دیگه عزیزم.‌میکس سن خودش رو داره از اون بیشتر پیش بری دیگه سخته قانعش کنی غذای تکه شده بخوره

گلم پس طوری نیست هنوز میکس میکنی ؟؟؟

نکنی ها. مثل چی پشیمون میشی یهو به خودت میای میبینی همچنان باید براش غذای جدا درست کنی تو مهمونی عروسی عزا واقعا دردسر میشه آرزوی یه رستوران به دلت میمونه.‌اصلا نکن. از همین الان نون بده دستش بیسکوییت مادر اصلا نترس با لثش نرم میکنه سیب بده بهش بدون پوست الان فصل گلابیه و موز که نرم هستن حتما بده کم کم عادت میکنه 

گلم پس طوری نیست هنوز میکس میکنی ؟؟؟

همه بهم میگفتن که بچه ات عادت میکنه به غذای میکس شده.... ولی اصلا اینجوری نیست الان قشنگ مرغ تیکه کنم بزارم جلوش میخوره... نون میخوره... برنج میخوره... میوه ها هم میدم دستش گاز میزنه میخوره... ولی خب غذای اصلیش چون از هشت ماهگیش بد غذا بود میکس شده بهش میدم اینجوری سریع تر غذاشو میخوره و مقدار غذای بیشتری میتونم بهش بدم

نکنی ها. مثل چی پشیمون میشی یهو به خودت میای میبینی همچنان باید براش غذای جدا درست کنی تو مهمونی عرو ...

قربونت بشم چشم حتمااا خودم هم میگم اشتباه میکس کردن چشمم حتما 

اشتباه میکنی دیگه عزیزم.‌میکس سن خودش رو داره از اون بیشتر پیش بری دیگه سخته قانعش کنی غذای تکه شده ...

اتفاقا برعکس خییلی علاقه داره غذای تیکه شده بخوره همین امروز مرغ و برنج بهش دادم خورد... امتحانش کردم غذای میکس نشده بیشتر دوس داره....

2706