2726
عنوان

خوشگل ترین عضو صورتتون.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56483 بازدید | 801 پست

بچه ها عکس منو گزارش بزنید لطفا

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موهام بود که تو یه سال ریخت و کچل شدم😭😭😭😭

وای نگو منم موهام مثل چی پر بودددد

همش ریخت

جلوی سرم خالی

خشک 

توکاری نمیکنی بهتر شده باشن؟

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
عجب دروغگو اند . من تازه گفتم چه نازه. ولی اکثرا عکس خوشگلا 90 درصد نتین . عقده دارن  

آره منم باخودم گفتم چه نازه بعد یهودوزاریم افتاد سرچ کردم دیدم بله 😊این آدما به هیچ جا نمیرسن چون توجایی دروغ میگن که هیچکس کسیو نمیشناسه ولی اوناشرافت خودشونو زیرپامیذارن وخودشونوهم گول میزنن 

وای نگو منم موهام مثل چی پر بودددد همش ریخت جلوی سرم خالی خشک  توکاری نمیکنی بهتر شده باشن؟

والا من دیگه کاری نمونده که نکرده باشم ، خوب نشد که نشد😭😭😭😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
بینیم خیلی کوچولو و خوشگله

اگه این کوچولوه میشه بگی گنده کدوم میشه😭

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
2706