2726
عنوان

خوشگل ترین عضو صورتتون.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56483 بازدید | 801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها من تازه عضو سایت شدم‌کمکم کنید چطوریه کار کردن توش😶 مثلا نفس جون شما میگی عکستو گذاشتی من ک ...

صفحه6

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
مدیونین اگه فکر کنین خودم نیستم😐😐

تا اومدم بگم وای چه خوشگل پایینشو دیدم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
😃😃😃من که همونم ندارم لامصب انگار کتاب گذاشتی روش تخت شده😁

عه چ بد،ببین چنتا رازامو بت میگم شاید کاربرد داشت،من شبا بیشتر لخت میخوابم رو باس ن م نمیخوابم کلا حساسم ورزشایی ک پا و رونم درگیر میکنه خیلی موثره

...

چشمام سبزه ولی روسری رنگای مختلف که میپوشم کمی تورنگشون تأثیر داره. سبز روشن رنگشونو خیلی روشن میکنه با بعضی رنگها انگار چشمام طوسی هست و زرد و طلایی  رنگشونو نزدیک به عسلی نشون میده.بیشتر بهم گفتن چشات خوشگله

2706