2737
2734
عنوان

اعصابم داغونه بیاید دردل

205 بازدید | 17 پست

پسرم ۳سالشه بچه دومم باردارم,دوماه پیش شروع کردم به پوشک گرفتن پسرم الان جیش رو میگفت اما پی پی رو نه,راه دورم این هفته اومدم شهرمون از وقتی اومدیم اینجا دیگه خبر نمیکنه و تو شلوارش جیش میکنه,نمیدونم چرا اینجوری شده?انگار همه زحمتام بر باد رفت,دلم گرفته

بابا دلتنگتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم تجربه خودمو بهت میگم....اصلا به پسرت سخت نگیر و اذیتش نکن....

تا آروم آروم یاد بگیره...‌دوستم عجله میکرد و داد و بیداد میکرد...بچه بیچاره رو اینقدر ترسوند که الان از ترسش شب ادراری داره

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2728

دیر گرفتیش از پوشک

غصه نخور باز باهاش کار کن خوب میشه

منم تفاوت سنی بچه هام ۳ساله ،اولی رو یه کم مستقل تر بار بیار که دومی امد اذیت نشی

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
صبر و حوصله داشته باش من پسرم دو سالشم نشده میخوام شروع کنم از پوشک بگیرمش.... حتی اگه تا شش ماه دیگه هم کامل جیش و مدفوع خبر نده بازم پوشکش نمیکنم.... تا وقتی که به مرور زمان عادت کنه به دستشویی رفتن
ببین گلم تجربه خودمو بهت میگم....اصلا به پسرت سخت نگیر و اذیتش نکن.... تا آروم آروم یاد بگیره...‌دو ...

شب ادراری ربطی به ترس بچه نداره.... بعضی از بچه ها سیسم عصبی شون کامل نشده واسه همین شب ادراری میگیرن... و بعد از چند سال درست میشن اصلا ربطی به از پوشک گرفتن نداره و درضمن.... پوشک در طول روز رو میشه از دو سالگی ازش بگیرین.... به مرور زمان مسلما عادت میکنه

2738
مشکل من بارداریمه

خیلی اختلاف اسنی بچه هات کمه خودت خواستی به این زودی دوباره باردار شی؟ ... حالا پسرت کم اشتها نیست! ؟اذیت نمیکنه واسه غذا خوردن؟ اگه خودش غذا میخوره که راحتی از این بابت ولی خب با بارداری از پوشک گرفتن خیلی سخته..

خیلی اختلاف اسنی بچه هات کمه خودت خواستی به این زودی دوباره باردار شی؟ ... حالا پسرت کم اشتها نیست! ...

اره خودم خاستم,اتفاقا اشتهاش خیلی خوبه,خودش هم غذا میخوره,تفاوت سنی نرمال بین دو تا بچه ۳تا ۵ ساله عزیزم 

بابا دلتنگتم....
ببین گلم تجربه خودمو بهت میگم....اصلا به پسرت سخت نگیر و اذیتش نکن.... تا آروم آروم یاد بگیره...‌دو ...

اخه خبر میداد همین که جابه جا شدیم خبر نمیده,حالا صب داریم برمیگردیم ایشالله که برگرده به حالت قبلیش

بابا دلتنگتم....
اخه خبر میداد همین که جابه جا شدیم خبر نمیده,حالا صب داریم برمیگردیم ایشالله که برگرده به حالت قبلیش

ان شالله....

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
شب ادراری ربطی به ترس بچه نداره.... بعضی از بچه ها سیسم عصبی شون کامل نشده واسه همین شب ادراری میگیر ...

نمیدونم...اونا که گفتن ...بچه رو خیییلی ترسوندن والان عصبی و استرسی شده

اره خودم خاستم,اتفاقا اشتهاش خیلی خوبه,خودش هم غذا میخوره,تفاوت سنی نرمال بین دو تا بچه ۳تا ۵ ساله ع ...

خب همین که اشتهاش خوبه راحتی ولی الان واسه از پوشک گرفتنش اذیت میشی... کاش همون دوسالگی شروع کرده بودی قبل از بارداریت.... والا من که اصلا کار اختلاف سنی نرمال بین بچه ها ندارم به نظرم بچه اول حداقل باید کلاس اول دبستان باشه که دومی بیارم... اونم اگه شرایطش داشتم... من سنم کم بود واسه بچه اولم خیلی اذیت شدم دکتر تاکید کرد بچه دوم بذار سنت بره بالاتر....

2706