2733
2734
عنوان

کیارو دیدید اطرافتون که ...

621 بازدید | 76 پست

توو چندماه اخیر نهایت یکسال پیش دختر مجرد بودن حدود سن 33 و یا بالاتر  ازدواج کردن؟ شرایط خودشون و داماد چی بوده؟ ازدواج خوبی داشتن؟!

خدایا شکرت بابت همه چی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم حدود سی ام ازدواج نکردم😑خیلی ناراحتم  اسی خودت چند سالته ؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

چند مورد دیدم بالای سی ازدواج کردن بستگی داره شرایط معمولیم بوده شرایط خوبم بوده بینشون

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2738
یکی از دخترای همسایه ما ۳۲سالش بود پدر مادر دوتا برادرش معتاد ازون معتادای خفن هیچ شرایطی نداشت ولی ...

واقعا؟ به این میگن پیشونی 

خدایا شکرت بابت همه چی!
هیچی! درس نخونده بود شاید شاید شاید دیپلم بود! فقط میتونم بگم خانه داریش خوب بود حالا میخواد بچه ...

واقعا؟ به این میگن پیشونی منو کجا میشونی!!

خدایا شکرت بابت همه چی!
هیچی! درس نخونده بود شاید شاید شاید دیپلم بود! فقط میتونم بگم خانه داریش خوب بود حالا میخواد بچه ...

یعنی هنری؟ ورزشی؟ هیچ قابلیت دیگه ای غیر خانه داری نداشت؟ وضع مالی پدرش؟

خدایا شکرت بابت همه چی!
2706