2726
عنوان

شوهر خجالتی من😣😣

406 بازدید | 15 پست

بچه ها شوهرم هفته پیش تو خیابون یکی از دوستای قدیمی شو دید . اون دوسشو درادور میشناسیم خونوادش کلا اهل خوش قولی نیستن خودشم کارگره یه روز کار داره یه روز نه . ازاونورم کلا تنبله عشقی میره سرکار .حالا شوهرم کارمنده با2تومن حقوق .رفیقش گیر داد بیا ضامن وام ازدواجم شو که 60تومنه. .در حالی که خودمون کلی قسط داریم هنوز خونه هم میسازیم . اطرافش همه کارمندای پولدار حاضر نیستن ضامنش بشن حالا شوهرم سر تعارف و خجالت گف باشه .الان هرچی میگم میگا چکار کنم چ بهونه ای بیارم ضامن نشم روم نمیشه باید ضامن بشم 😣😣بگین چکار کنم چجوری قانعش کنم . 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چقد افتضاحع تو هیچ جوره نمیتونی راضیش کنی اون اخلاقش اینع دگ ولی اگه میتونی ببرتش مشاوره اون میت ...

خودشم دوس نداره ولی اون لحظه جو گرفتش گف باشه حالا اون پسره ول کن نیس 😣

بگه قبلاً ضامن شدم الان کارگزینی نامه کسر از حقوق نمیده

راس میگین ینی میشه اگه قبلا ضامن شده دیگه نتونه ضامن این بشه ؟

فردا بهش بگه من نمی‌دونستم ادارمون تازه بخشنامه کردن کارمندا ضامن کسی نشن 

اخه بیمارستان کار میکنه اداره نیس ک

بگه قبلاً ضامن شدم الان کارگزینی نامه کسر از حقوق نمیده

اینم خوبه بگه سقف تعهدات پر شده تا اون قسطاشو تسویه نشه بهم نمیدن یا بگه ضامن یکی شدم قسطاشو ی درمیون نمیده حقوقم گیر اونه تا اون تسویه نکنه بهم کسر از حقوق نمیدن چون حقوقم کشش نداره

اینم خوبه بگه سقف تعهدات پر شده تا اون قسطاشو تسویه نشه بهم نمیدن یا بگه ضامن یکی شدم قسطاشو ی درمیو ...

اهوم اینم خوبه .واقعا ممنون

اهوم اینم خوبه .واقعا ممنون

خواهش فقط اگر بددحسابه اصلا ضامنش نشه چون سه ماه که قسط نده سریع بانک نامه میزنه حسابداری بیمارستان یک چهارم حقوقشو یا حتی بیشتر قفل میکنند و ماهیانه واریز میکنن به بانک اونم تا نره قسطاشو بروز کنه حقوق همسر شما بسته هست حتی اگرم شوهر شما بخواد شکایت دوستشو بکنه باید صبر بده وامه کامل تسویه بشه بعد ی کفش آهنی بپوشه هر روز بره دادگاه دست آخرم دستش به هیچی نمی‌رسه من خودم کارمند حسابداری و اینجوری زیاد دیدم

2706