2733
2739
عنوان

سرد بودن رحم...

536 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم کسی هست بدونه برای گرم کردن رحم باید چه دارویی مصرف کرد و چجوری مصرف کرد؟؟میشه کمکم کنید؟؟دکترم گفته رحمم سرده و فعلا بارداریم غیر ممکنه....راستی طبع همسرمم سرده اگ کسی تجربه ای داره تورو خدا کمکم کنید ممنون میشم

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....

باید غذاهایی با طبع گرم بخورین 

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاپیکه منو بخون در همین مورده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738

عرق رازیانه بخور.روزی دو فنجون.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من دکتر نرفتم ولی فکر میکنم رحمم سرده چون شکمم همیشه سرده پریودم اخیرا ۸ روز ۸ روز عقب میوفته دم کرده تخم شوید ورازیانه میخورم پریود میشم الان حلوای خرما درست کردم میخورم چای دارچین باخرما اینارو میخورم

خدایا شکرت 🙃
2706