2733
2734
عنوان

سفر از مشهد به چابهار یا بندر عباس؟

643 بازدید | 15 پست

سلام برای تفریح کدومشون بهتره؟امنیت هم خوب باشه مشهدی هستیم میخایم یک هفته بریم چکارکنیم؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

چابهار که پخته میشی اگه الان میخوای بیایی اگه زمستون میای دریای اینجا حرف نداره واسه اب تنی ولی بندرعباس وقشم جاهای تفریحی بیشتری داره

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

اخه الان خیلی گرمه چرا نمیرید اردبیل و تبریز .یا کرمانشاه و شهرکرد

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه الان خیلی گرمه چرا نمیرید اردبیل و تبریز .یا کرمانشاه و شهرکرد

اینجاها برامدن نزدیکتره اخه الان مشهد گرم نیس دیگ واس همون میخایم بریم جنوب تاحالا جنوب نرفتیم وگرنه کل ایران رفتیم

چابهار که پخته میشی اگه الان میخوای بیایی اگه زمستون میای دریای اینجا حرف نداره واسه اب تنی ولی بندر ...

ینی نمیشه آبتنی کرد؟

از جاده هاش خاطرتون جمع باشه امنیت کامل داره ما همیشه تو رفت وامدی از مشهد به چابهار

الان چابهار بهتره برای تفریح یا بندر عباس؟پوسیدیم تو این مشهد ک

2738
خخخ چابهار رو پس کلا بی خیال اینجا اصلا امکانات نداره سوییت هم گرونه بخوای بگیری

مشکل سوییت نداریم هرجا بخوایم بهمون میدن فقط هزینه رفت و امد و خوردو خوراک رو میگم

اگه سوییت دارین که خوبه بیا خوش میگذره دریاش حرف نداره من به خاطر کار همسرم همیشه مشهد چابهار تو راهیم ۲۰۰ لیتر بنزین رفت وبرگشت میخواد واسه این استان هم باید کارت سوخت داشته باشین وگرنا بنزین بهتون نمیدن 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706