2733
2734

دخترم اینقد از صبح اذیت کرده که حد نداره بیزار شدم از تولدم واقعا این چه زندگیه همیشه فک میکردم اگر تو سی سالگی کار و پول و زندگی و بچه داشته باشم خوشبختم ولی الان نیستم از بس دخترم نق نقویه و اذیت میکنه پنج شش تا دوست بودیم همه نزیدک به هم زایمان کردیم هیچ کدوم بچشون مثل بچه من نیس تمام حاملگیم قران و دعا میخوندم ولی اونا دریغ از یک خط بعد بچه هاشون یکی از یکی دیگه بهتر الان اصلا حتی دلم نمیخواد با خدا حرف بزنم دلم نمیخواد نماز بخونم خسته شدم دیگه تو اوج جوونی اسیر شدیم از صبح تا شب یا نق میزنه یا بهانه میگیره به سوراخ دیوار گیر میده نمیذاره لباساشو عوض کنیم حمومش کنیم غذا نمیخوره خیلی داغونم دلم گرفته روز تولدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرزاده منم بچگیاش اینجوری بود

الان خانمی شده واسه خودش

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731

تولدت مبارک  😘

یه دکتر ببرش شاید قرص داد بهتر شد

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738

وااای تولدت مبارک عزیییزم

الهی ک خدا بهترینارو بهت بده و همه چی ایده آلت بشه .ایشالا تا ساله دیگ ب این موقع ب حس الانت میخندی، دختر گلت بزرگترو خانوم تر شده و کلی ذوقشو میزنی

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤

امروز میتونست تولد دخترم باشه ،، ولی تو ماه شش بارداریم از دستش دادم ،،، امروز میتونست بهترین روز زندگی من باشه ولی شد  روز  نفرت من ،،، کاش دختر منم بود و نق میزد کاش بود و غذا نمیخورد، کاش فقط بوود 😢😢😢😢😢

خدایا شکرت❤
امروز میتونست تولد دخترم باشه ،، ولی تو ماه شش بارداریم از دستش دادم ،،، امروز میتونست بهترین روز زن ...

عزیزم خقلی ناراحت شدم برات بخدا انشالا خدا دلتو آروم کنه و دوباره باردار شی😍😍

2706