2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشگاهتون کجاست ؟ از مربیتون راضی هستید ؟  

عزیزم برای ریپلای باید این فلش پایین پستمو بزنی تا من بدونم بامنی

ما ستارخان. مربیمونم خوبه بد نیس. 

prove yourself to yourself not others
2728

من وقت باشگاه نداشتم توخونه گرفتم هوازی ازدوره های خانم ساداتیان استفاده کردم کارشون فوق العاده هستش دوماهه فیت شد سینه وشکمم اگه وزنت زیاده اول چربی سوزی بگیر 

ایدی تل گرلمشون PPPPP_e@

۴ ساله بدنسازی کار میکنم و سمت غرب تهرانم فقط مربی نیستم 🤣🤣

عزیزم من لاغرم تصمیم دارم برم باشگاه و یکم هیکلم رو فرم بیاد

اما شنیدم اگه یه وقت مشکلی پیش بیاد و نتونم باشگاه برم اندامم داغون میشه و چاق میشم 

این درسته یا ن؟

عزیزم من لاغرم تصمیم دارم برم باشگاه و یکم هیکلم رو فرم بیاد اما شنیدم اگه یه وقت مشکلی پیش بیاد و ...

عزیزم منم لاغر بودم رفتم باشگاه بدنم فرم اومد. اما آره درسته. باید ورزش و ادامه بدی. البته تو چاق نیستی ک بعد ترک ورزش چاق بشی این مال کساییه که ب قصد لاغری میرن و ول میکنن. اما تو اگه ول کنی اون تاثیری ک دیدی از بین میره

prove yourself to yourself not others
من وقت باشگاه نداشتم توخونه گرفتم هوازی ازدوره های خانم ساداتیان استفاده کردم کارشون فوق العاده هستش ...

عزیزم من میخوام با دستگاه کار کنم و.عضله سازی کنم ، هوازی نمیخوام .

من تو این شرایط کرونا هم میترسیدم برم باشگاه هم اکثرا تق و لق بود یه روز تعطیل بود یه روز باز منم یه مربی گرفتم که میاد تو خونه باهام کراس فیت و بادی پامپ کار میکنه واقعا عالیه الان یک ماهه شروع کردم با این مربی نمیدونم چیکار میکنه لعنتی ولی خیلی زود فرم گرفتم .

2706