2726
عنوان

رنگ‌ رو حنا میشه؟

514 بازدید | 16 پست

موهام ۷۰ درصد به شکل مش بلوطی شده با حنا(چون سفید بود) الباقی قهوه ای تیره ماله خودمه.میخوام قرمزیشو بگیرم میتونم با رنگی چیزی رو به زردی و بلوند ببرم ۷۰ درصد حالت مشو؟

خیر 😁😁😁

میتونی قهوه ای سوختش کنی اگه گرفت بلوندش کنی😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حنا هندی گذاشتم جلو موهام بعد ی ماه رفتم رنگ گذاشتم نسکافه ای روشن شد قرمز😱😩

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2728

روی حنا رنگ نمیگیره که

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

یه چیز صددرصدی نیست.رنگهای قرمز خیلی چسبنده هستن از مو خارج نمیشن به راحتی

میتونی دکلره بذاری(فقط آرایشگاه) ببینی موهات چقدر مقاومت داره تا چه پایه ای روشن میشه

بعد طبق اون یه رنگ مویی که قرمزی نداشته باشه بزنی روش

اره، اول ریمور بخر به موهات بزن بعد از پاک شدن حنا هر رنگی دوست داشتی بزن  یه بسته ریمور با یه ...

عزیزم فقط در حد اینکه از قرمزی دربیاد میخوام نمشه رنگ کرد میترسم ریمو موهامو بسوزونه

نه کلا رنگ خوب در نمیاد حتی اگه بی رنگ کنی.حنا حداقل باید پنج سال قبل رو موهات زده باشی ک رنگ بگیره

اگر بیرنگ‌(منطکرت ریمور؟) یعنی بلوطیه سفید میشه؟

2706