2410
2553
عنوان

فیلم سینمایی خفن

143 بازدید | 7 پست

سلاااام بچه ها میشه چندتا فیلم سینمایی ترجیحا امریکایی خوب بگید 

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژانرش چی باشه

درام باشه 

ولی علمی تخیلی هم میبینم دوست دارم تو این سبکا

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
2720
avengers end game

این قسمتای قبلی نداشته؟ چون اسمش خیلی آشناست

این قسمتای قبلی نداشته؟ چون اسمش خیلی آشناست

اره 3 تا قسمت داشته ای قسمت چهارشه

کلا سری فیلم های کمپانی مارول رو نگاه کنید خیلی باحاله

پیک موتوری رستوران خدا😕...(پسر_متفاوت قبلی)...سوالی راجب گوشی داشتید در خدمتم
درام باشه  ولی علمی تخیلی هم میبینم دوست دارم تو این سبکا

علمی تخیلی:آلیس آن سوی آیینه.فندق شکن وهفت قلمرو پادشاهی.پرو میته از درام بدم میاد واسه همین نگاه نمی کنم

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
درام باشه  ولی علمی تخیلی هم میبینم دوست دارم تو این سبکا

Interstellar این علمیه

The curious case of Benjamin Button

Gone girl اینام درام

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714