2733
2734

شما برین مهمونی جایی که اولین باره می رین وقتی بچه رو عوض می کنید پوشک رو داخل سطل دستشویی می ذارید یا توی کیسه همراه می برید؟ من همیشه همراهم می بردم امروز داخل سطل گذاشتم خیلی حس خجالت و عذاب وجدان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه ندارم ولی خونم نایلون سیاه معمولی میخرم زمان پریود خونه کسی برم استفاده کنم یامسافرت  تواینده هم براپوشک بچم استفاده میکنم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

همیشه یک پلاستیک همراه خودم دارم بعد میپیچم تو پلاستیک بعد تو سطل.

چون خودم بدم میاد کسی خونم این کارو انجام بده.

مسافرتم بریم دسته جمعی کلا جدا میذارم.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2738

مادر شوهر من احمقه میگه نندداز تو سطل اشغال دسشوییمون توکیسع فریزر کن برو سطل سرکوچه بنداز🙄منم میندازم دیگ چ کنم اخه یکی نیس بگه سطل اشغال برا همینه دیگ پس براچیه پس تو هم نوار بهداشتیهاتو ننداز ببر بنداز سر کوچه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706