2733
2734

من دوقلوهام طبیعی به وجود اومدن و دختر و پسره ....تو دوقلوهام پسرم ارومه و دخترم شر و فضول جیغجیغو‌....و سرعت تحرکاتش بیشتر از پسره هست ....الان دخترم تنها قلت میخوره رو شکمش ولی پسرم هیچ 😐دوقلوهای شما هم اینجورین

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرت بزرگتره؟

اره و درشتر

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
2728
2738

ابجیای دوقلو منم خیلی فرق داشتن😘 مثلا یکیش چهار دست و پا میرفت ولی یکی دیگه سینه خیز میرفت تا چند ماه و بعد شروع ب چهاردست و پا رفتن کرد

غصه نخور فرق دارن همه بچه ها

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

منم دوقلودارم،الان بزرگ شدن،ولی کاملاشبیه همن،حتی خال روی صورتشون،چون دوقلوی همسانند،

ولی معمولا توی حرکات وکارهاشون یکی از اون یکی جلوتربود،قل اول یه هفته یاده روز جلوتر از قل دوم مثلاراه افتاد،یادندون درآورد،یاکلمه مامان رو گفت،......

و این طبیعیه عزیزم،

شماکه دوقلوهات ناهمسانند دیگه،مشخصه که رفتارهاشون بایدباهم فرق داشته باشه،نگران نباشید

2706