2733
2734

امروز ٨ روز از انتقالم ميكذره 

از همون اول درد زير شكم مثل درد پريود داشتم انا كم از ديروز زود به زود درد رو حس ميكنم و كمي شديدتر...نكرانم .شما هم اين علايمو داريد؟؟؟

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شبنمي من شما رو يادمه چن سال قبل تو تاپيك سايه...زني ك خرج نداره... من رمز كاربري قبليم  يادم رفته 

اسمم ستاره جووووون بود🤗

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2738
چقدر هزینه کردی مشکلت چی بود طبیعی باردار نشدی 

من ٧ ساله اقدام كردم

مشكل خودم تنبلي

همسرمم يه كم كم تحركي 

اما اولين باره اي وي اف ميشم...

عزیزم کلا درد پریودی از علائمه بارداریه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من ٧ ساله اقدام كردم مشكل خودم تنبلي همسرمم يه كم كم تحركي  اما اولين باره اي وي اف ميشم...

به هیج وجه نگران یا استرس نداشته باش خوب

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
عزیزم اصلا دنبال علایم نباش هم میتونه از عوارض دارو باشه هم اینکه میتونه علایم بارداری باشه

تا ميام بيخيال باشم دردا نگرانم ميكنه..

2706