2737
2734
عنوان

ماها هممون دروغ گوییم...دروغی به اسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 36 پست

من موافق نیستم.بنظرم تو زندگی هرچقدر بکاریم و هرجور بکاریم همونجور و همونقدر برداشت میکنیم.جدا از بعضی افراد که گرفتار امتحان الهی و یا انتخاب شتابزده و.. میشن.

وقتی درست انتخاب کنی و برای زندگیت مایه بزاری حتما طرفتم انسان وارانه رفتار میکنه.

مگر عده کمی .

خیلی از خیانتا دلیلش خود طرفه من دیدم طرف ۳ سال با همسرش نیمه قهر بوده و رابطه نداشته بعد همسرش با یه خانوم ازدواج موقت کرده نمیگم درست بوده یا غلط میگم خودشم مقصر بوده یا خانمی که خانوادش پسره رو میزدن!و پسره یروز صبرش تموم شده همه چیو ول کرده رفته.ما همیشه نصف قضیه رو میشنویم و از یه طرف.

بر عکس این مواردم زیاده.

ان شاالله ادمای خوبی سر راه همه جوونا قرار بگیره

عشق وجود نداره 

عشق حقیقی متاسفانه وجود نداره

اما

عشق هایی از سر هوا و هوس تا دلت بخواد آره!

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثالایی که زدی دروغ نیستن 

اون لحظه اون احساسو داشته بعدش دیگه نداشته. اسمش نوعی عدم تعهد هست 

وقتی یکی میگه تا آخر عمر باهات میمونم اون لحظه دروغ نمیگه احساسش واقعا اونه 

کسی که رو اون احساس و در واقع اون لحظه برای یک عمر خودش برنامه ریزی میکنه احتمالات رو در نظر نمیگیره . من بهش میگم نوعی خریت. 

الان من پنج ساله با همسرم هستم ولی در نظر دارم که شاید روزی احساسش عوض بشه . زور که نیست

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731
ببین مردا فقط مقصر نیستن اونا عشق شون خیلی بی غل و غش ترع

درسته نمیشه یک طرفه قضاوت کرد

ولی دقت کنی بیشتر زندگیایی که می پاشه از طرف مرداست

طرف یه زن با اخلاق و کدبانو و همه چی تموم داره

چون بچه دار نمیشه طلاقش رو میده

من که از خودم از این موارد حالم بد میشه

طرف یه زن داره هیچی براش کم نمیذاره میره خیانت میکنه

الآن خیلی زیاد شده دیگه

متاسفم

مثالایی که زدی دروغ نیستن  اون لحظه اون احساسو داشته بعدش دیگه نداشته. اسمش نوعی عدم تعهد هست& ...

افرررین منم خیلی تو کتابا خوندم مردا دربارع احساسشون دروغ نمیگن اون لحظه واقعن همون حسو دارن

ب مرور زمان با سوتفاهم و مشکلاته ک حسشون از بین میره

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
افرررین منم خیلی تو کتابا خوندم مردا دربارع احساسشون دروغ نمیگن اون لحظه واقعن همون حسو دارن ب مرور ...

البته مردایی که از همون اولش با نقشه و هوسبازی میان جلو‌هم کم نیستن 

ولی دیگه کلا اسم عشق رو چنین روابطی نمیشه گذاشت که حالا راست باشه یا دروغ

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
مثالایی که زدی دروغ نیستن  اون لحظه اون احساسو داشته بعدش دیگه نداشته. اسمش نوعی عدم تعهد هست& ...

شاید در کلام آسون باشه که...خب احساسش عوض شه زور که نیست

اما اگه خدایی ناکرده این اتفاق بیفته،شما می مونید و یک احساس لطمه خورده و یک عمر خاطره و شاید چندتا بچه!

منظورم شما نیستید کلی میگم

2738
درسته نمیشه یک طرفه قضاوت کرد ولی دقت کنی بیشتر زندگیایی که می پاشه از طرف مرداست طرف یه زن با اخل ...

ببین باز تو زندگی اون ادما نیستیم ما

ی مثال

دایی من ی آدم با شخصیت اجتماعی خوب و متین و ارومه ی روز مهمون خونش بودیم دیر رسیدخانومش هم فرهنگیه مثلن تو اشپزخونه چنان حرف زشتی ب داییم زد ک من کپ کردم یعنی من جای داییم بودم ی لحظه اون زندگیو ادامه نمیدادم ولی خب داییم ب خاطر بچه ش یا قبح طلاق تو خانواده داره خانومشو تحمل میکنه

ازین موردا من زیاد دیدم خانومایی ک با بی سیاستی و ناتوانی تو کنترل خشم یا حل مشکلات مردا رو از خونه فراری میدن

از بیرون نگاه کنی هم میگی مرده هوسبازه دنبال زنای خرابه در صورتی ک مرده از جو منفی خونه ش و زنش فراریه و خیانت مص ی مسکنه براش عمل میکنه 

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

قبول کن ک خیلی از خانوما ب شوهر ب چشم همون شاهزاده سوار بر اسب نگاه میکنن ک ارزوهاشو باید براشون براورده کنه

خیلی از مردا هم چون محبت و عشق رو تو پدر مادر ندیدن نمیتونن ب خانومشون ابراز کنن

البته مردایی که از همون اولش با نقشه و هوسبازی میان جلو‌هم کم نیستن  ولی دیگه کلا اسم عشق رو چ ...

افرین اون ک دگ اسمش چیز دگس

پسری ک تو مجازی یا خیابون بهت ابراز علاقه کنه معلومه قصدش چیه🤭😂

2706